Aantal bezoekers online 40
Jan Verschurensingel  75,5941CH Velden

Jan Verschurensingel 75

5941CH Velden

127 m2 / 214 m2
Vraagprijs € 300.000,-
VeTeBe B.V.

Een zeer fraaie en heel goed onderhouden geschakelde 2 onder 1 kapwoning met luxe, naar achteren uitgebouwde keuken, 4 slaapkamers en mooie tuin met terrasoverkapping, vrije achterom en een inpandige berging met vliering.

Via de grote oprit is de hal bereikbaar en deze biedt toegang tot het toilet, de woonkamer en de trap naar de 1e verdieping. De woonkamer is heerlijk licht en v.v. een zeer fraaie houten vloer, een trapkast biedt veel opbergruimte. De halfopen keuken die naar achteren is uitgebouwd, heeft een luxe inrichting met een groot Boretti 6-pits gaskooktoestel, vaatwasser, afzuigkap, koelkast, oven en een wijnklimaatkast. In de keuken is een fraaie, antracietkleurige gietvloer aangebracht. Grenzend aan de keuken is een inpandige grote berging met kastenwand waarachter o.a. het witgoed is geplaatst. Een vliering zorgt voor nog meer berging.

1e verdieping:

Overloop met een separaat toilet, fraaie badkamer met ligbad, douche en 2 wastafels. De badkamer is in 2006 verbouwd. De 3 slaapkamers zijn resp. ca. 15,7, 8,9 en 6,9 m2 groot. De 1e verdieping is v.v. een mooie pvc-vloer die in 2016 is gelegd.

2e verdieping:

Via een vaste trap is de 4e slaapkamer bereikbaar en deze is v.v. 2 grote dakvensters.

Tuin:

De tuin is keurig verzorgd en biedt naast veel bezonning ook privacy en onder het overdekte terras is tot in de late uurtjes goed toeven. De vrije achterom maakt het geheel compleet.

Ligging:

De woning is rustig gelegen aan de zuidzijde van het dorp Velden op zeer korte afstand van het centrum van het dorp terwijl de stad Venlo met de fiets binnen ca. 15 minuten bereikbaar is. De oprit naar de A-67 is binnen 3 minuten autorijden bereikbaar.

De woning is v.v. 12 zonnepanelen, er zijn meerdere rolluiken aanwezig en zeer recent zijn er diverse hardhouten kozijnen geplaatst v.v. dubbele beglazing. De woning is daarmee geheel v.v. dubbele beglazing, spouwmuur- en dakisolatie. Het energie C-label is nog geldig tot 2025. Dit label zal zeker A worden gezien de recente verbeteringen en het plaatsen van de zonnepanelen.

127 m2
214 m2
1985
451 m3