Aantal bezoekers online 612
Julianastraat  25,7811JT Emmen

Julianastraat 25

7811JT Emmen

141 m2 / 700 m2
Vraagprijs € 350.000,-
Bentum Dragtstra Makelaars

Bezichtigingen gelieve per Funda aan te vragen, u wordt dan teruggebeld!
Deze worden gepland op dinsdag 15 juni 2021 's ochtends en woensdag 16 juni 's middags.

Het witte huis naast de synagoge is te koop! Een unieke plek en een huis vol karakter en charme.
Wonen in het centrum van Emmen maar toch op een rustige locatie?
En bovendien op een grote kavel van 700 vierkante meter?
Dat kan aan de Julianastraat 25 in een pand met een rijke geschiedenis!
In deze woning woonde vroeger de Rabbijn die de synagoge ernaast beheerde.

Een woning met vele mogelijkheden mét een groot bijgebouw.
Het bijgebouw deed vroeger dienst als pakhuis en nu is ingericht als gastenverblijf.
Op dit moment wordt een deel van het terrein dat in gebruik is (het gras met het vogelhuisje op de foto's) gehuurd van de gemeente.

De woning heeft wat liefde en een handige klusser nodig om er een droomhuis van te maken.
De karakteristieke details en de verrassende ruimtes  maken dit tot een uniek plaatje.

Alle winkels, supermarkten, het gezellige centrum en het prachtige nieuwe Raadhuisplein zijn te voet binnen enkele minuten te bereiken.
Toch is het heerlijk rustig wonen aan de Julianastraat.

Indeling woning:
Entree met meterkast en trapopgang naar de verdieping,
Woonkamer met haard, hal met toegang naar nog een (slaap)kamer, de kelder en de aangebouwde keuken.

Pakhuis/ gastenverblijf, 90 vierkante meter! In de tuin en nog een schuurtje.

* Uitgelezen kans voor iemand die iets speciaals zoekt.
* Heel geschikt voor iemand die iets met een praktijk/ kantoor aan huis zoekt.
* Supercentrale centrumligging.
* Woning is na geïsoleerd.

141 m2
700 m2
1905
510 m3