Aantal bezoekers online 433
Havenstraat  4,4553AV Philippine

Havenstraat 4

4553AV Philippine

89 m2 / 549 m2
Vraagprijs € 349.500,-
Makelaardij Van Gassen Vastgoed

Doe een virtuele bezichtiging! Wandel rustig online door de woning: bit.ly/Havenstraat-4

Op een goede locatie, in de buurt van vele andere winkels en in hartje Philippine, staat dit royale woon-winkel pand. Er rust een zogenaamde centrumdoeleinden bestemming op het object en dat betekent dat er diverse mogelijkheden zijn: detailhandel, kantoor, maatschappelijke voorziening of horeca. Ideaal is ook dat Philippine zowel dicht bij de grens met Belgiƫ ligt alsook te midden van Zeeuws-Vlaanderen. Voorheen was er op de begane grond een slagerij en traiteur. Aan de achterzijde van de begane grond is een ruime werkplaats aanwezig met koel- en vriescellen. Op de eerste en tweede etage treft u woonruimte. Perfect onderhouden en modern ingericht. Het zal er aan niets tekort komen. Er is tevens een royale bergzolder.

In de achtertuin staat een groot, houten chalet. Ook weer perfect vanuit een zakelijk perspectief: workshops of echt als gastenverblijf? En dan is er nog een vrijstaande garage. Klinkt allemaal te mooi om waar te zijn! Kom eens een kijkje nemen.

Voor extra informatie kunt u terecht op onze website. De brochure van deze woning kunt u hier opvragen.

Hooglandsedijk 12
4589 RW Ossenisse

89 m2
549 m2
322
1832
740 m3