Aantal bezoekers online 360
Havikskruid  25,3892AA Zeewolde

Havikskruid 25

3892AA Zeewolde

149 m2 / 235 m2
Vraagprijs € 399.000,-
D.A.M. Vastgoed

Dit pand moet je echt gezien hebben want het zal je aangenaam verrassen. Het biedt namelijk zo veel mogelijkheden. Het Havikskruid 25, met uitzicht op het winkelcentrum, is een droom voor iedereen die een grote garage zoekt of een bedrijfsruimte aan huis wilt hebben. Ook is dit huis geschikt voor dubbele bewoning. Op de begane grond is een grote garage met een kelder/smeerput, een kantoor, een slaapkamer en een badkamer.
Op de 1e etage is de woonkamer, de keuken, een winterkamer en een dakterras. Op de 2e etage zijn 3 slaapkamers, een badkamer en een balkon. In de tuin staat een riante schuur (30 m²). Al met al is dit een uniek object met veel mogelijkheden. Het totale woonoppervlak is 149 m² en een inpandige garage van 45 m².

Kom kijken op vrijdag 4 juni. Meld je bij ons aan via de mail of telefonisch tijdens kantoortijden op 036-5223400

Wonen aan het winkelcentrum van Zeewolde is zo gezellig. En praktisch! En als je hier een bedrijf aan huis wilt vestigen dan weet iedereen jou binnen no time te vinden. Bij binnenkomst valt direct het hoge afwerkingsniveau van de begane grond op. De bewoners hebben dit met zo veel liefde afgewerkt. Vanuit de hal heb je toegang tot de garage, het kantoor, de badkamer en de slaapkamer. Het kantoor aan de voorzijde van het huis is mooi afgewerkt en heeft een leuk uitzicht op de straat. De badkamer is absoluut een pareltje. Hier is zoveel tijd en passie ingegaan. Een kenner zal zijn ogen uitkijken. De badkamer is met oog voor detail en met authentieke materialen afgewerkt en voorzien van een inloopdouche, een dubbel wastafelmeubel, een toilet en een prachtige designradiator. Achter de badkamer is een ruime slaapkamer met een deur naar de achtertuin. Eén van de meest opvallende aspecten van dit huis is de riante garage. Via openslaande deuren aan de voorzijde kan je zo doorrijden naar de tuin via een sectionale deur aan de achterzijde. De inpandige garage heeft een oppervlak van 45 m² is beschikt over vloerverwarming en een smeerput/kelder van maar liefst 10 m².

Via de overloop met het toilet kom je binnen in de woonkamer. Vanuit deze woonkamer heb je een levendig uitzicht over het winkelcentrum. Je kunt hier vanuit alles goed in de gaten houden terwijl je zelf niet in de kijker zit omdat je op de 1e etage zit. Er komt lekker veel licht de woonkamer binnen en deze ruimte is voorzien van een gezellige houtkachel. De half open keuken is al iets ouder maar alles functioneert nog goed. In de keuken is een 6-pits gaskookplaat, een RVS afzuigschouw, een vaatwasser, een oven en de wasmachine-aansluiting. Een ander bijzonder onderdeel van dit huis is de winterkamer/hobbyruimte. Dit is een ideale ruimte om met vrienden te zitten rondom de houthaard. Je kunt een groot deel van deze kamer open zetten middels de deur en schuifpui. Ook loop je zo door naar het dakterras van 20 m².

Op de 2e etage zijn 3 slaapkamers die allen een deur naar het balkon hebben. De badkamer is voorzien van een douchecabine, een ligbad, een wastafelmeubel en een toilet.

Je hebt hier zoveel mogelijkheden om buiten te zitten; op het balkon, op het dakterras maar ook lekker in de tuin. De tuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd met enkele borders en terrassen. In de tuin staat een riant tuinhuis van 30 m². De tuin grenst aan de achterzijde aan een veldje waardoor je hier erg veel privacy geniet.

- Bouwjaar woning 1989
- Woonoppervlakte ca. 149 m²
- Inpandige garage ca. 45 m² met smeerput/kelder van 10 m²
- Dakterras 1e etage: 20 m²
- Balkon 2e etage: 8 m²
- Inhoud woonhuis ca. 655 m³
- Perceeloppervlakte is 235 m²
- De Cv-ketel is van het merk Intergas met het bouwjaar 2020.
- Het dak van de woning is in 2016 vernieuwd en voorzien van extra isolatie. Hier is ook een nieuwe lichtkoepel geplaatst die open kan.
- Vraag bij de makelaar naar de uitgebreide lijst met alle zaken die in de loop der jaren zijn uitgevoerd door de eigenaren.
- Het Havikskruid ligt midden in Zeewolde, direct aan het centrum. Je hebt hier de mogelijkheid om een bedrijf aan huis te vestigen.

Vanafprijs: € 399.000,- k.k.

149 m2
235 m2
1989
655 m3