Aantal bezoekers online 954
Smaragd  55,3893ES Zeewolde

Smaragd 55

3893ES Zeewolde

149 m2 / 245 m2
Vraagprijs € 335.000,-
Flevopand Makelaars

Waar wonen genieten wordt…….

Let op! Deze woning wordt u aangeboden middels een ''bieden vanaf'' prijs. Biedingen vanaf € 335.000,- worden door verkoper in overweging genomen.

De smaragd is altijd beschouwd als de 'koning van de edelstenen'. Nou dat geldt dus zeker voor deze fijne gezinswoning.

Flevopand Makelaars is bijzonder trots u deze verassende tussenwoning met parkeergelegenheid op eigen terrein te mogen aanbieden. U zult verbaasd zijn over de ruimte in dit huis, zowel beneden als boven en dan is er ook nog een grote achtertuin. Met 3 slaapkamers, grote leefruimte, gelegen in een fijne wijk in Horsterveld Zuid met veel groen is dit een heerlijke plek om te wonen. Komt u snel kijken?

Indeling begane grond:
Doordat er eerst nog een behoorlijke voortuin is met ook een eigen oprit en parkeerplaats voor een auto, ligt de woning terug van de straat. Via een royale hal kom je de woning binnen, hier bevinden zich de meterkast, trapopgang en de toiletruimte. Vervolgens kom je in een zeer ruime, tuingerichte woonkamer. Door middel van dubbele openslaande deuren heb je vanuit de woonkamer direct toegang tot de op het noordoosten gelegen achtertuin, deze is ca. 7 meter breed en 15 meter diep, dat mag je dus wel een grote tuin noemen! Aan de achterzijde bevindt zich nog een schuurtje en een brede groenstrook, hierdoor heeft u rust en privacy in uw achtertuin.

De fraaie keuken bevindt zich aan de voorzijde van de woning en heeft een U-opstelling met een composiet werkblad. Deze keuken biedt u zeer veel werk- en opbergruimte en is van alle gemakken voorzien zoals de prachtige 5-pits gaskookplaat met schouw en inbouwoven, vaatwasser, koelkast en vriezer. De eethoek bevindt zich direct bij de keuken en door de open indeling loopt u met uw gerechten zo naar de eettafel. Hier kunt u heel wat gezellige avondjes natafelen met uw gasten, er is meer dan genoeg ruimte voor een grote eettafel, dus ook voor een groot gezelschap.
Zowel in de hal als in het keukengedeelte ligt een tegelvloer en de woonkamer is voorzien van een nette laminaatvloer.

We komen op een L-vormige overloop met in het midden de technische ruimte waar zich de Cv-installatie bevindt en ook de opstelling voor de wasmachine die hier dus netjes uit het zicht staat. Rechts ligt een grote kamer die nu in gebruik is als werkkamer maar die zeker ook zeer geschikt is als slaapkamer. Van deze kamer kunnen ook weer 2 (slaap)kamers van gemaakt worden zoals de oorspronkelijke situatie was, daarmee heeft u dus de mogelijkheid tot 4 slaapkamers! Aan de andere kant van de overloop, aan de straatzijde, bevinden zich de andere 2 slaapkamers waarvan 1 toegang heeft tot een klein balkon. Alle kozijnen in de voorgevel zijn van kunststof, dat scheelt een hoop onderhoud. De badkamer is volledig betegeld en voorzien van ligbad, wastafel, douche en 2e toilet.

In Zeewolde is in principe alles lopend of per fiets bereikbaar. Dat geldt ook voor dit plekje in het Horsterveld. Verschillende basisscholen, voor- en naschoolse opvang, middelbare school, maar ook de buurtsupermarkt en de sportschool zijn hooguit een paar minuten fietsen. Ditzelfde geldt ook voor de natuur. In de omgeving is al veel groen te vinden; voor nog meer natuur hoef je de Spiekweg maar over te steken en u loopt zo het Horsterwold in: het grootste aaneengesloten loofbos in West-Europa met onder meer het unieke natuurgebied de Stille Kern! Hier kunt u eindeloos, fietsen, skaten, paardrijden en wandelen. Wat het nog leuker maakt is dat er tijdens een wandeling zomaar een ree, vos of bever kan verschijnen! Dan hebben we het nog niet eens over de vele (roof)vogels die men er kan spotten. Zin om een balletje te slaan op de golfbaan of met een kopje koffie te relaxen aan het strand? Ook dat kan in Zeewolde en dat allemaal op loop- en fietsafstand van uw eigen huis! Beter kunt u niet wonen!

- Bouwjaar 1998
- Gelegen in Horsterveld Zuid
- 3 slaapkamers met mogelijkheid tot 4
- Grote leefruimte
- Ruime achtertuin op het noordoosten
- Kunststofkozijnen aan voorzijde

149 m2
245 m2
2147483647
445 m3