Aantal bezoekers online 307
Het Weeld  157,7823EH Emmen

Het Weeld 157

7823EH Emmen

90 m2 /
Vraagprijs € 150.000,-
Bentum Dragtstra Makelaars

Gelieve bezichtigingen via Funda aanvragen!
U wordt gebeld naar aanleiding van uw verzoek.
Bezichtigingen zullen zoveel mogelijk op 3 en 4 juni worden ingepland.

Prachtig, net opgefrist appartement met fantastische zonligging.
Het appartement is zeer ruim, maar liefst 90m2, en heeft een prettige, praktische indeling.
Het sanitair en de keuken zijn in moderne kleurstellingen uitgevoerd en badkamer, toilet en keuken zijn gemoderniseerd.
Het appartement heeft aan beide zijden een groot balkon ruim 8 meter! en 10 meter! (oost en west) en daardoor kunt u altijd van zon of juist schaduw genieten.
De VVE wordt deskundig beheerd en het gebouw is zeer goed verzorgd.

Emmerhout is een fijne, groene wijk met een uitgebreid, vernieuwd winkelcentrum voor alle dagelijkse boodschappen.
Het aangrenzende bosgebied de Emmerdennen leent zich uitstekend voor wandelen, mountainbiken of fietsen.
Uitvalswegen (a37 en n34) zijn snel te bereiken. Het centrum van Emmen ligt op circa 10 minuten op de fiets en biedt uitgebreide stedelijke voorzieningen.

De indeling is als volgt:
Entree, ruime hal, meterkast, moderne keuken onder andere v.v. elektrisch koken, oven, afzuigkap, vaatwasser en koelkast.
Royale woonkamer met veel lichtinval, tussenhal, 3 slaapkamers, moderne badkamer v.v. inloopdouche en wastafelmeubel.
Zowel aan de voor- als de achterzijde van het appartement is een balkon over de gehele breedte van het appartement.

Begane grond: berging en fietsenstalling.

Info:
- Ruime entree middels centrale hal voorzien van lift
- Balkon op het oosten en het westen.
- Gemoderniseerde winkelcentrum nabij
- Gehele woning wordt verwarmd middels blokverwarming
- Servicekosten ca. € 315,- inclusief stookkosten

390
90 m2
15
196415
275 m3