Aantal bezoekers online 286
Dokter Idzerdastrjitte  14,8491DS Akkrum

Dokter Idzerdastrjitte 14

8491DS Akkrum

143 m2 / 343 m2
Vraagprijs € 325.000,-
Makelaar & Taxateur Wieb Zandberg

Deze ruime, keurig onderhouden en zeer praktische twee-onder-een-kapwoning staat op een fijne locatie in Akkrum. De ligging is zeer fraai aan de rand van het dorp. Het centrum, met alle voorzieningen, is in slechts enkele minuten per fiets bereikbaar en aan de andere kant sta je zo op de Leppedyk langs de Kromme Knilles, midden in de Friese weilanden.
De woning is van alle gemakken voorzien en bovendien energiezuinig (energielabel A). Door de uitbouw aan de achterzijde en een opbouw boven de garage, is er veel ruimte ontstaan. De woning beschikt over een heerlijke lichte woonkamer, een ruime woonkeuken, een garage en maar liefst 5 slaapkamers. Ideaal voor een (groot) gezin met kinderen of ruimtezoekers, maar ook voor wonen in combinatie met de actualiteit van thuiswerken.

Kortom, een zeer compleet geheel! De verkoop van deze woning wordt gestart middels een Open Huis op vrijdag 11 juni. Bel of mail voor het reserveren van een tijdslot.

Door de voordeur kom je in de hal met trapopgang, toilet, meterkast en toegang tot het ruime woongedeelte. Aan de voorkant bevindt zich de woonkamer. Door de grote raampartij is het een heerlijk lichte leefruimte. De keuken en het eetgedeelte zijn aan de achterzijde. De woning is hier uitgebouwd en de royale schuifpui zorgt voor een fijne verbinding met de achtertuin. Vanaf de keukentafel heeft u zicht op varende boten op de Boarn. Vervolgens komt u in de bijkeuken waar ruimte is voor de cv-installatie en de was- en droogopstelling. De garage is binnendoor bereikbaar.

Op de verdieping zijn vanaf de overloop alle vertrekken toegankelijk. Er zijn vier slaapkamers en een badkamer. Vanuit de slaap- en werkkamer kunt u de raderboot de Frisian Queen zien liggen. De badkamer is met een toilet, douche, wastafel en ligbad van alle gemakken voorzien.

De tweede verdieping bestaat uit twee gedeeltes. Het eerste deel is vanaf de overloop middels een vaste trap te bereiken. Hier is een extra slaapkamer gerealiseerd. Het tweede deel bevindt zich in de opbouw boven de garage en is met behulp van een vlizotrap vanuit de slaapkamer toegankelijk. Dit is momenteel in gebruik als bergzolder.

Het huis beschikt over een ruime voortuin met eigen oprit en een achtertuin met terras en met achterom.

Op een rij:
- Ruimte! Meer dan 600m³ inhoud en 143m² woonoppervlakte.
- Goed onderhouden.
- 10 zonnepanelen.
- Energielabel A.
- Maar liefst vijf slaapkamers.
- Etc.

Akkrum-Nes
Het dorp Akkrum ligt zeer centraal in Fryslân. Akkrum vormt met het dorp Nes een eenheid. Het is een levendig watersportdorp met een uitstekend winkelbestand op dorpsniveau, gezellige café's, restaurants en prachtige historische gebouwen. Akkrum heeft alle nodige voorzieningen en daarbij een actief verenigingsleven. Het dorp staat op de activiteitenkaart van Nederland bekend om de kampioenschappen die er worden georganiseerd. Mastklimmen en Slingeraap zijn daar voorbeelden van. Naast het dorpscentrum van Akkrum zijn Leeuwarden en Heerenveen snel en gemakkelijk te bereiken. Met de auto bent u binnen enkele minuten op de A32 (Leeuwarden- Zwolle) en binnen tien minuten bent u op het klaverblad in Heerenveen waar de A32 en de A7 (Groningen- Joure) kruisen.

143 m2
343 m2
1994
600 m3