Aantal bezoekers online 286
Wittensteinstraat  12,8043WJ Zwolle

Wittensteinstraat 12

8043WJ Zwolle

167 m2 / 174 m2
Vraagprijs € 450.000,-
UW VBO Makelaar

Zeer ruime woning met maar liefst 5 slaapkamers, aparte waskamer, uitgebouwde woonkamer en prachtige strakke keuken. De woning is gebouwd in 2011 met een 30er jaren uitstraling. De achtertuin van 12 meter diepis voorzien van een vrijstaande houten schuur en is bereikbaar door middel van een achterom. De woning is gunstig gelegen aan een rustige straat nabij uitvalswegen, scholen, sportclubs en diverse andere voorzieningen. De straat is voorzien van ruim voldoende parkeerplaatsen. Het winkelcentrum en de Milligerplas zijn per fiets binnen 5 minuten te bereiken. In de directe omgeving van de woning bevindt zich veel groen en is er alle ruimte voor kinderen om te spelen.

De indeling is als volgt.
Entree met meterkast, toilet, trapopgang en toegang tot de woonkamer. De woonkamer is door middel van glazen en-suite deuren gescheiden. In het voorste deel bevinden zich de strakke keuken (2019) die is voorzien van 2 combi ovens, vaatwasser, koelkast en aparte vriezer en een kokend water kraan (Aqua hot). Het kook eiland beschikt over een gas/inductie kookplaat, en een afzuigkap. Een trapkast zorgt hier voor praktische opbergruimte.
Het achterste deel van de woonkamer is door de grote raampartijen heerlijk licht. De dubbele deuren geven toegang tot de tuin. De gashaard geeft een heerlijke sfeer en is mooi geïntegreerd in de wand. De
benedenverdieping is voorzien van vloerverwarming met een PVC vloerafwerking.

Op de eerste verdieping bevinden zich 2 ruime slaapkamers aan de achterzijde en de derde slaapkamer en de badkamer met toilet, inloopdouche, ligbad, wastafel en design radiator bevinden zich aan de voorzijde.

De 2e verdieping is bereikbaar met een vast trap. Hier bevinden zich nog 2 slaapkamers aan de achterzijde en een aparte wasruimte aan de voorzijde. Tevens kunt u via een vlizo trap de zeer ruime bergzolder bereiken.

Samengevat
- Geheel geïsoleerde woning uit 2011
- 167 m2 woonoppervlak
- 5 ruime slaapkamers
- Mooi 30er jaren bouwstijl
- Moderne keuken met diverse inbouwapparatuur uit 2019
- Achtertuin van 12 meter diep
- Vloerverwarming op de begane grond

8
167 m2
174 m2
2011
611 m3