Aantal bezoekers online 286
Gasthuislaan  71,8331MT Steenwijk

Gasthuislaan 71

8331MT Steenwijk

116 m2 / 188 m2
Vraagprijs € 259.000,-
Keizer Makelaardij

KARAKTERISTIEK WONEN? En dit in een stijlvolle TUSSENWONING aan de rand van het CENTRUM van Steenwijk? Dat kan nu!! Een prachtige woningstijl, afgewerkt met stijlvolle authentieke indeling, waarbij de ruimte verbluffend is. Het geheel is sfeervol en biedt meer dan voldoende ruimte voor bijvoorbeeld een gezin. 4! Slaapkamers, ruime voor -woonkamer, deels aparte woonkeuken en mooie, open keuken. Vanuit de openslaande tuindeuren directe toegang tot het achtergelegen, zonnige terras, waar u ’s morgen direct heerlijk kunt genieten van uw ontbijtje. Heerlijk om de dag zo te beginnen.

Dit alles in de directe loop omgeving van het Rijksmonumentale Park Rams Woerthe; het is hier prachtig; een romantische, slingerende vijver, vele verschillende soorten heesters en bomen (ca. 42). Te denken valt aan bijvoorbeeld: linden, verschillende beuken, naaldbomen en als verrassing: paardenkastanjen. Ook een prachtig hertenkamp en speeltuintje is aangelegd in dezelfde stijl als het gehele park. Een prachtig, stijlvol thee- en muziekkoepel maakt het prachtige park Rams Woerthe in stijl af.

Begane grond: een prachtige, stijlvolle entree/lange hal met directe toegang tot het toilet, woonkamer en woonkeuken. De vloeren zijn voorzien van robuust, eiken vloeren. De keukenvloer is voorzien van een “eigenwijze” tegelvloer, geheel bijpassend in de stijl van de gehele keuken. Het ruime keukenblok is voorzien van verschillende inbouwapparatuur. Via het eetkamergedeelte behorende bij de keuken, is er direct toegang tot de achterentree/bijkeuken en via de uitslaande, prachtige tuindeuren hebt u toegang tot de achtergelegen tuin (Oost gericht).

1e verdieping:
Hier is de authentieke stijl ook zeer goed zichtbaar. Kenmerkend van deze woning is de zeer lichte overloop met toegang tot 3 ruime slaapkamers, badkamer en vaste opgang tot de 2e verdieping.
De vloeren op deze verdieping zijn voorzien van mooie, oude planken, in stijl behorende bij de woning. De badkamer: een zeer mooie stijl, waarbij de wandtegels ook de fraaie stijl uitstralen, behorende bij de woning.

2e verdieping:
Via de authentieke, vaste opgang is deze verdieping bereikbaar. De houten kap constructie, prachtig in haar stijl, is hier ook zichtbaar. Op deze verdieping is een 4e slaapkamer aanwezig, eveneens licht te noemen door het thermopane dakraam.

Tuin: de achtertuin betreft een zonnige tuin, heerlijk om in te genieten. Er is altijd wel een moment van de dag om hier in de tuin te kunnen genieten van zon of schaduw. Via deze tuin is er een directe toegang tot de 2! achtergelegen garageboxen.

- percel: 188 m2;
-Aan de rand van het centrum;
-Op direct loopafstand van het Nationale Park Rams Woerthe;
-Veel licht en ruimte in de gehele woning;
-Separaat eetgedeelte bij de keuken;
-Eigentijdse keuken en keukenvloer;

Alle gemakken van de stad Steenwijk zijn toegankelijk, o.a. vele, gezellige winkels, theater, NS-intercitystation, marktplein. Steenwijk ligt aan de A32 waardoor er goede verbindingen zijn met Noord-Nederland (Leeuwarden en Groningen) en de Randstad.

Zoekt u rust, groen en water? Ook dat kan in de directe omgeving, zoals het Nationaal Park “Weerribben-Wieden”. Veel vaarplezier, in de winter is het heerlijk schaatsen. Ook fietsen en wandelen is hier een mooie buitenactiviteit. Het nabij gelegen dorp Havelte (ca. 5 km). biedt voor golfliefhebbers een mooie sportactiviteit en het andere Nationaal Park “Drents-Friese Wold” met haar prachtige bossen en heide.

Ook enthousiast geworden? Bel ons voor een afspraak om het geheel in werkelijkheid te ervaren!

1e verdieping:

2e verdieping:

- perceel: 188 m2;
-Aan de rand van het centrum;
-Op directe loopafstand van het Nationale Park Rams Woerthe;
-Eigentijdse keuken en keukenvloer.

116 m2
188 m2
1919
352 m3