Aantal bezoekers online 40
Boslaan  27,7707AX Balkbrug

Boslaan 27

7707AX Balkbrug

139 m2 / 846 m2
Vraagprijs € 389.000,-
Dorrestijn Makelaardij

Stijlvol, karakteristiek halfvrijstaand herenhuis op parkachtige locatie!

Wonen in een prachtig Rijksmonument met het gemak van een eigentijdse woning! In de mooiste laan van Balkbrug staat dit stijlvolle en sfeervolle gerestaureerde herenhuis (bouwjaar 1911 en beschermd monument ) met 2 bergschuren, garage welke bereikbaar is per auto via de Regentenlaan, en een houten chalet voorzien van een overdekt terras, op een totale perceelsgrootte van maar liefst 846 m²!

Hal, toilet, provisiekast, dichte keuken, aansluitend bijkeuken, ruime woonkamer (ca. 40 m²!), 2 bergschuren, houten chalet met overdekt terras, en een eigen oprit met garage voor stalling voor 1 auto.

1e verdieping:
Overloop voorzien van kastruimte, 4 slaapkamers voorzien van vaste kasten, separaat toilet, badkamer voorzien van een plavuizen vloer, wanden geheel betegeld, wastafelmeubel, douche met thermostaatkraan en een ventilator.

-Onder architectuur gebouwd
-Bouwjaar 1911
-De woonkamer beschikt over een oppervlakte van ruim 40 m² en is voorzien van een licht eiken parketvloer, gelamineerd
-De keuken is voorzien van een Etna gasfornuis, stenen aanrechtblad, enkele gootsteen, wanden gedeeltelijk betegeld
-De bijkeuken biedt ruimte voor witgoed opstelling
-CV-combiketel, merk Nefit HR, bouwjaar 2020, in eigendom
-2 bergschuren en een aan de achterzijde bereikbare eigen oprit met garage
-De royale en diepe achtertuin is op het noorden gelegen
-Het geheel biedt comfortabel wonen, in een parkachtige omgeving op een royale kavel van maar liefst 846 m²!
-Energielabel D, registratienummer 196012508, geldig tot 02-04-2029

139 m2
846 m2
222
1911
529 m3