Aantal bezoekers online 246
Verwersbuurt  2,8701WG Bolsward

Verwersbuurt 2

8701WG Bolsward

72 m2 / 187 m2
Vraagprijs € 165.000,-
Chris Draijer Makelaardij

Op een mooie woonlocatie in de Hollandiabuurt staat deze goed onderhouden twee-onder-één-kapwoning. De woning heeft een royale tuin met veel privacy en een grote hobbyschuur.
Door de ligging nabij het stadscentrum zijn de voorzieningen en activiteiten van de gastvrije binnenstad van Bolsward op loopafstand.
De woning staat op een perceel eigen grond van 187 m².

Entree, ruime hal, meterkast, trapopgang en een badkamer voorzien van douche en toilet. Moderne keuken met inbouwapparatuur en een vaste bergkast. Sfeervolle L-vormige woonkamer met veel lichtinval en een balkenplafond. Vanuit de woonkamer heeft u een prachtig zicht in de tuin. De bijkeuken biedt ruimte aan de witgoed en cv-opstelling, tevens bevindt zich hier de achterdeur naar de tuin. Deze netjes onderhouden achtertuin is gelegen op het oosten en beschikt over een bergschuur en een achterom.

De verdieping heeft 2 dakkapellen, hierdoor is er veel ruimte en lichtinval. Vanaf de overloop is er toegang naar de 2 ruime slaapkamers.

Goed onderhouden achtertuin voorzien van 2 grote terrassen, plantenborders en een gazon. De tuin is fraai aangelegd en heeft een uitstekende zonnestand. Vanuit de tuin is er toegang naar de stenen bergschuur. Deze schuur is zeer geschikt voor hobbydoeleinden. De tuin beschikt tevens over een achterom.

* Sfeervol wonen;
* Rustig woonerf, nabij het centrum;
* De woning is bereikbaar te voet en op de fiets;
* Luxe keuken;
* 2 slaapkamers;
* Remeha Cv-ketel 2018;
* Grote tuin met achterom;
* Royale hobbyschuur;
* Tuin met privacy;
* Parkeergelegenheid in de directe omgeving;
* Op loopafstand van alle stadsvoorzieningen;
* Bezichtiging uitsluitend via de makelaar.

72 m2
187 m2
1900
297 m3