Aantal bezoekers online 45
Rembrandt van Rijnstraat  89,9718PJ Groningen

Rembrandt van Rijnstraat 89

9718PJ Groningen

160 m2 /
Vraagprijs € 435.000,-
De Huizenbemiddelaar c.s. Groningen

Deze royale ééngezinstussenwoning heeft alles, beginnende met een parkeerplek in de afgesloten parkeergarage onder de woning, een inpandige berging, een heerlijk zonneterras op het westen en als kers op de taart een prachtig dakterras.
En dit op loopafstand van het centrum van Groningen. Door de gunstige ligging is de wijk goed bereikbaar en bent u met de auto zo op de ringweg van Groningen, met uitvalswegen richting Leeuwarden en Zwolle.
Het pand kenmerkt zich door de krachtige en eigentijdse architectuur en is zeer geschikt voor meerdere doelgroepen.

BEGANE GROND
Inpandige berging en een parkeerplek direct onder het huis.

EERSTE VERDIEPING
Vanuit de berging kunt u binnendoor naar de eerste verdieping van de woning. Maar ook via het trappetje aan de voorzijde van de woning loopt u via het prachtige zonneterras naar de entree van de woning.

Via de voordeur treedt u de woning binnen. Hier bevindt zich de garderobe, het toilet, de meterkast en toegang tot de woonkamer. Een prachtige ruimte die door de huidige bewoners momenteel als werkplek wordt gebruikt en welke is voorzien van een grote vaste kast. De woonkamer geeft toegang tot de brandgang aan de achterzijde van de woning. De brandgang is eveneens de in- of uitgang van de woning indien u van de centrale lift gebruik wenst te maken.

TWEEDE VERDIEPING
Via de vaste trap komt u direct aan in de ruime woonkamer met open keuken. Een licht en open geheel met een prachtige matzwarte keuken opstelling, voorzien van voldoende kastruimte, lades en Siemens inbouwapparatuur, waaronder: een elektrische kookplaat met geïntegreerde afzuiging, koelkast, vriezer, combi-oven en vaatwasmachine. Eind 2019 is de keuken geplaatst.

DERDE VERDIEPING
Met de vaste trap naar de derde verdieping. De ruime overloop geeft toegang tot 2 slaapkamers met beide een luxe vaste kast. Vanaf de overloop is tevens de badkamer en de wasruimte te bereiken. De badkamer is voorzien van een dubbele wastafel, tweede toilet en doucheruimte.

DAKTERRAS
De vaste trap brengt u naar de kers op de taart van deze woning, het dakterras! In 2020 is het dakterras voorzien van nieuw hekwerk. U kunt hier heerlijk van de zon en rust genieten.

OMGEVING
De woning is gelegen aan een rustige straat, openbare parkeerplekken zijn hier voldoende aanwezig. Op loopafstand van winkels, scholen en het openbaar vervoer.
- Volledig geïsoleerd
- Stadsverwarming
- Active VvE (€ 145,26 p. mnd.)
- Pvc-vloer eind 2019 vernieuwd (gedeeltelijk visgraat gelegd)
- Trapbekleding eind 2019 vernieuwd
- Plafonds gestuukt eind 2019
- Deuren binnenzijde eind 2019 vernieuwd
- Toilet eerste verdieping vernieuwd eind 2019
- De radiator in de keuken is voorzien van een (design) ombouw

Kortom: een prachtige woning waar u zo in kunt! Neem snel contact op om een afspraak in te plannen.

Vanwege het Coronavirus kunnen bezichtigingen onder strikte voorzorgsmaatregelen uiteraard plaatsvinden op afspraak. Zo worden er o.a. geen handen geschud, houden we afstand van elkaar en maken wij zelf de deuren open en dicht. Vertoont u symptomen zoals neusverkoudheid, loopneus, niezen, keelpijn, hoest of heeft u verhoging of koorts? Neem dan contact op voor het maken van een nieuwe afspraak.

De aanmelding is met zorg samengesteld; de informatie die wordt verstrekt is echter indicatief, hier kunnen geen rechten aan ontleend worden.

160 m2
2008160
569 m3