Aantal bezoekers online 605
Waaiersluis  25,4254VD Sleeuwijk

Waaiersluis 25

4254VD Sleeuwijk

117 m2 / 123 m2
Vraagprijs € 300.000,-
De Makelaars van Altena

Fonkelnieuwe eengezinswoning met een hoogwaardig afwerkingsniveau en prettige indeling. Wat gelijk opvalt bij binnenkomst is dat de woning extra breed is gebouwd (5.40 meter). Dat geeft een hele ruimtelijke indruk. Verder is de woning voorzien van een prachtige grote vloertegel (met vloerverwarming), veel glas aan de achterzijde (met openslaande tuindeuren) en een mooie hoekkeuken en complete badkamer. Ook de zolderetage is royaal van opzet. Het creƫren van een 4de slaapkamer is dan ook geen probleem. De tuin is gesitueerd op de westzijde, genieten van de avondzon. Aan de voorzijde is volop parkeermogelijkheid op openbaar terrein. Ook de waterpartij aan de voorzijde met aansluitend een speelveldje voor de kinderen geeft een extra dimensie aan het geheel.

Entree, modern toilet met zwevend closet en fontein, meterkast waarin ook de waterontharder is opgesteld, trapopgang naar de verdieping, fijne brede woonkamer met aan de achterzijde openslaande tuindeuren en extra bergruimte onder de trapopgang en aan de voorzijde de keuken ingericht met een fraaie hoekopstelling met inbouwapparatuur en Quooker met uizicht over de straat en de waterpartij.

Verdieping:

Overloop, trapopgang naar de verdieping, 3 hele mooie slaapkamers voorzien van rolluiken (elektrisch bedienbaar) en vliegenhorren en badkamer ingedeeld met een ruime inloopdouche, wastafelmeubel met dubbele wastafel en extra bergruimte en 2de zwevend closet.

Zolder:

Royale open ruime bereikbaar via een vaste trap; op de zolder is een aparte washoek aanwezig met aansluitingen t.b.v. wm/wasdroger; tevens hangen hier de cv-opstelling en de unit van het afzuigsysteem. Lichtinval en ventilatie via twee dakramen.

Tuin:

De achtertuin is gesitueerd op de westzijde. Door de diepte van ca. 9 meter is er altijd wel een plekje in de zon te vinden. De tuin is ingericht met een zonneterras, gazon en plantenborders. Achterop het perceel staat een houten berging (afmetingen ca. 3.00 x 2.00 meter). Via een poort is de achterliggende brandgang te bereiken.

De woning is gesitueerd in een nieuwe woonwijk. Aan de voorzijde een mooi uitzicht over de straat, waterpartij en speeltuin. In de directe omgeving is volop parkeermogelijkheid op openbaar terrein. In het dorp zijn alle dagelijkse voorzieningen aanwezig. Tevens zijn er zowel een basisschool als voorgezet onderwijs te vinden. Ook is er een goede aansluiting op het openbaar vervoersnet. Steden zoals Gorinchem, Breda, Den Bosch en de randstad zijn vrij snel en gemakkelijk te bereiken.

117 m2
123 m2
2014
380 m3