Aantal bezoekers online 183
Oudelandseweg  60,2981BV Ridderkerk

Oudelandseweg 60

2981BV Ridderkerk

178 m2 / 1055 m2
Vraagprijs € 965.000,-
Edith den Hoedt Makelaardij B.V.

Zoekt u RUIMTE en PRIVACY?

Dan is deze VERRASSENDE LEVENSLOOPBESTENDIGE VILLA op één van de mooiste ‘verborgen’ en groene locaties in Ridderkerk wellicht iets voor u! Ruim perceel: 1.055 m2 eigen grond.

Op een prachtige locatie, omringd door bomen en groen, gelegen is deze UNIEKE VILLA gesitueerd, toegankelijk via een brug met een poort, een lange oprit en een heerlijk vrij gelegen tuin rondom grenzend aan de voorzijde aan een sloot. In deze PERFECT ONDERHOUDEN en aantrekkelijke woning is de leefruimte voornamelijk geconcentreerd op de begane grond en ondermeer voorzien van een bijzondere speelse living met een vide, openslaande deuren, een open haard, een leefkeuken met een schiereiland, 4 slaapkamers en een badkamer op de begane grond, een entresol/werk of hobbyruimte in de vide en is uitermate geschikt om WONEN EN WERKEN TE COMBINEREN! Gunstige ligging aan de gewilde Oudelandseweg, om de hoek van bushaltes, scholen en het grote winkelcentrum. Houdt u van wandelen? Het Oosterpark is op loopafstand. Tevens op korte afstand van de uitvalswegen.

Entree, vestibule met opberg-/garderobeschuifkast met toegang tot een betegelde toiletruimte met fonteintje en meterkast. De ruime living is voorzien van strak afgewerkte wanden en -plafonds, natuurstenen tegels met vloerverwarming, een open haard met marmeren schouw en toegang tot een entresol/multifunctionele ruimte in de vide, een heerlijke plek waar u zich kunt afzonderen voor werk of hobby, airconditioning, een leefkeuken in U-opstelling met fraai granieten blad, een zitje/bar en inbouwapparatuur waaronder een oven, magnetron, vaatwasser, inductiekookplaat, afzuigkap, koelkast en vriezer. De voor -en zijtuin is voorzien van meerdere terrassen en beschutte hoeken waar u de gehele dag van zon kunt genieten! Verder beschikt de tuin over een vrijstaande houten fietsenschuur. Verder biedt de hal toegang tot een modern betegelde badkamer voorzien van een inloopdouche met glazen deur, vaste wastafelmeubel met spiegel, handdoekenradiator, 2e zwevend toilet en daglichttoetreding. Ruime ouderslaapkamer met airconditioning en deur naar de zijtuin. Slaapkamer 2 en 3 (met airconditioning) en 4 zijn gesitueerd aan de achterzijde met eveneens een deur naar buiten. Tevens zijn alle slaapkamers voorzien van rolluiken. Aanpandige stenen berging aan de entreezijde met CV-opstelling en gootsteen.

Afmetingen:
Plattegronden aanwezig en meetrapport volgens NEN 2580 meetrichtlijn.

Riante tuin met diverse terrassen en groen rondom met aanpandige berging, vrijstaande houten schuur en veel privacy!

Bouwjaar 1965
Speelse living met open haard, vide en entresol
Royale woonoppervlak ca. 178 m2
Het schuine dak is vernieuwd in 2020 en het platte dak in 2018
De gevelbekleding is recentelijk geheel geschilderd!
De villa is geheel voorzien van dubbele beglazing
Verwarming en warm water d.m.v. CV-combiketel (bouwjaar 2020)
Airconditioning aanwezig in 3 slaapkamers
Alle slaapkamers zijn voorzien van rolluiken
Ideale plek qua ruimte en perceel om aan huis te werken!
De villa is in topconditie en perfect onderhouden!
Groot perceel: 1.055 m2 eigen grond

Deze informatie is een uitnodiging tot het doen van een bod. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.

178 m2
1055 m2
1965
640 m3