Aantal bezoekers online 218
Zocherstraat  75III,1054LW Amsterdam

Zocherstraat 75III

1054LW Amsterdam

84 m2 /
Vraagprijs € 725.000,-
Mie-Lan Kok Estate Agency

For English see below.
Bekijk ook de exclusieve woonvideo van deze sfeervolle woning!

Wil je wakker worden van de fluitende vogeltjes in de Vondelpark? Dan is dit de ideale locatie voor jou. Grenzend aan het Vondelpark, in het kloppend hart van Oud-West, ligt dit sfeervol driekamerappartement van 84,30 m², gelegen op de derde etage. Vanaf de twee achtergelegen balkons van dit verrassend ruim appartement, kan je de hele dag genieten van de zon en het fantastische uitzicht op het Vondelpark. Dit karakteristieke appartement heeft de beschikking over een royale lichte living, heerlijke eetkeuken, twee ruime slaapkamers en een moderne badkamer. De vele raampartijen benadrukken de ruimte en het licht in dit appartement. Door de hele woning ligt een prachtige houten vloer, muren en plafond zijn allen strak gestuct. De woning verkeert in een goede staat van onderhoud en is helemaal klaar voor een nieuwe eigenaar!

De woning is gelegen in de rustige Zocherstraat op loopafstand van de gezelligheid van Oud West met zijn bruisende pleintjes, terrassen, bars en restaurants. Wil je wandelen, hardlopen, fietsen of picknicken? Dan is Vondelpark achtergelegen voor alle ontspanningsmogelijkheden. De locatie van het appartement is zeer gunstig en erg dichtbij diverse winkels, scholen, kinderdagverblijven, speeltuinen en sportscholen. De bereikbaarheid is fantastisch: binnen enkele minuten kunt u met de auto naar de ringweg A-10, tram en bushaltes zijn om de hoek. Ook met de fiets bent u binnen 5 minuten op het Leidse- of Museumplein. Schiphol is met 20 minuten met de openbaarvervoer te bereiken. Er is ruim parkeergelegenheid middels een vergunningenstelsel.

Gemeenschappelijke entree op straatniveau, trap naar 3e verdieping. Entree, ruim opgezette overloop die toegang biedt tot alle ruimtes. Ruime woonkamer met inbouwkasten, prachtige schouw en toegang tot Frans balkon. Via de ensuite kom je in de woonkeuken met toegang tot balkon middels openslaande deuren. De keuken is voorzien een rechte wandopstelling met alle benodigde inbouwapparatuur zoals een 4-pits keramische kookplaat, afzuigschouw, oven, afwasmachine, koel-/vries combinatie en voldoende opbergruimte in de kastjes. Het balkon is gelegen op het zonnige zuiden en biedt uitzicht op het groene Vondelpark. Aan de voor- en aan de achterkant van appartement liggen twee ruime slaapkamers. De achterslaapkamer is heerlijk rustig gelegen, heeft een extra balkon met kast voor de c.v.-ketel. De slaapkamer aan de voorkant is netjes afgewerkt en heeft door de grote ramen prettig daglicht dat naar binnen valt. Uiteraard is het ook mogelijk om deze ruimte voor andere doeleinden te gebruiken, zoals bijvoorbeeld een thuiswerkplek. De moderne badkamer met inloopdouche en dubbele wastafel heeft ook een opstelplaats voor de wasmachine/droger, welke uitgekiend geplaatst is. Er is een apart toilet.

Onderhoud:
De woning verkeert zowel van binnen als van buiten in goede staat van onderhoud en kan desgewenst zo worden betrokken.

Technisch:
Verwarming en warm water d.m.v. een Intergas cv-ketel uit 2013. De woning is voorzien van een mechanische installatie.

Vereniging van Eigenaren:
Er is sprake van een actieve vereniging van eigenaren, welke in eigen beheer wordt gerund. De servicekosten zijn € 75,-. In de servicekosten zijn o.a. opgenomen de opstalverzekering, administratiekosten, elektra trappenhuis, onderhoudskosten en reservering groot onderhoud. De VVE heeft een meerjarenonderhoudsplan opgesteld.

Eigendomssituatie:
De woning staat op eigen grond.

-Woonoppervlakte 84,3 m² (NEN2580 gemeten)
- Gelegen aan het Vondelpark
-Kant en klaar appartement, je kan zo verhuizen
-2 slaapkamers
-Actieve en gezonde VvE
-Servicekosten €75,- per maand
-Nabij uitvalswegen en goede verbinding openbaar vervoer
-Eigen grond
-Oplevering in overleg

Also watch the exclusive video of this attractive home!

Do you want to wake up from the singing birds in the Vondelpark? Then this is the ideal location for you. On the edge of the Vondelpark, in the beating heart of Oud-West, this attractive three-room apartment of 84.30 m² is located on the third floor. From the two balconies at the back of this surprisingly spacious apartment, you can enjoy the sun and the fantastic view of the Vondelpark all day long. This characteristic apartment has a spacious bright living room, lovely kitchen, two spacious bedrooms and a modern bathroom. The many windows emphasize the space and light in this apartment. The whole house has a beautiful wooden floor, walls and ceiling are all plastered. The apartment is in a good state and is ready for a new owner!

Surroundings:
The house is located in the quiet Zocherstraat within walking distance of the atmosphere of Old West with its bustling squares, terraces, bars and restaurants. Do you want to walk, run, cycle or have a picnic? Then Vondelpark is at the back for all relaxation options. The location of the apartment is very convenient and very close to various shops, schools, nurseries, playgrounds and gyms. The accessibility is fantastic: within a few minutes you can reach the ring road A-10 by car, tram and bus stops are around the corner. Also by bike you are within 5 minutes at the Leidse or Museumplein. Schiphol can be reached by public transport in 20 minutes. There is ample parking through a permit system.

Layout:
Communal entrance at street level, stairs to the 3rd floor. Entrance, spacious landing that provides access to all areas. Spacious living room with fitted wardrobes, and access to French balcony. Through the ensuite you enter the kitchen with access to the balcony through French doors. The kitchen has a straight wall arrangement with all necessary built-in appliances such as a 4-burner ceramic hob, extractor, oven, dishwasher, fridge / freezer and sufficient storage space in the cupboards. The balcony is located on the sunny south and offers a view of the green Vondelpark. There are two spacious bedrooms at the front and at the back of the apartment. The rear bedroom is wonderfully quiet, has an extra balcony with cupboard for the central heating boiler. The bedroom at the front is neatly finished and has pleasant daylight that enters through the large windows. Of course it is also possible to use this space for other purposes, such as a home workplace. The modern bathroom with walk-in shower and double sink also has a space for the washing machine / dryer, which is cleverly placed. There is a separate toilet.

Maintenance:
The house is in a good state both inside and out and can be moved into if desired.

Technical:
Heating and hot water by means of an Intergas central heating boiler from 2013. The house is equipped with a mechanical installation.

Owners Association:
There is an active association of owners, which is run in-house. The service costs are € 75. The service costs include the home insurance, administration costs, electricity stairwell, maintenance costs and reservation major maintenance. The VVE has drawn up a multi-year maintenance plan.

Property situation:
The house is on private land.

Particularities:
- Living area 84.3 m² (NEN2580 measured)
- Located at the Vondelpark
- Ready-made apartment, you can move in no time
- 2 bedrooms
- Active and healthy VvE
- Service costs € 75 per month
- Near roads and good public transport connection
- Own ground

84 m2
14
191714
265 m3