Aantal bezoekers online 1484
Meeuwenstraat  33,2025ZA Haarlem

Meeuwenstraat 33

2025ZA Haarlem

117 m2 / 145 m2
Vraagprijs € 569.000,-
Lighthouse Property Services

*** LET OP! In verband met de vele aanvragen worden er momenteel geen nieuwe bezichtigingen meer gepland. Indien u op de reservelijst geplaatst wilt worden, dan verzoeken we u vriendelijk een e-mail te sturen of via Funda te reageren.***
Deze zeer goed onderhouden ruime gezinswoning met vier slaapkamers en twee badkamers ligt in een gezellige, kindvriendelijke buurt in Haarlem-Noord (Dietsveld). Achterin de heerlijke tuin op het westen staat een ruime stenen berging met deur naar de achterom. De woning is in 2015 grondig gerenoveerd met veel aandacht voor duurzaamheid. De ligging is heel centraal t.o.v. winkels (winkelcentrum Marsmanplein met o.a. 2 supermarkten, bakker, slager, Kruidvat, kapper en bloemenwinkel), scholen en openbaar vervoer en nabij prachtige fiets- en wandelroutes door recreatiegebied Spaarnwoude en de Hekslootpolder. Het centrum van Haarlem is per fiets binnen 15 minuten bereikbaar.

Begane grond: entree, vestibule met glas-in-lood deur en originele wandtegels, gang, modern toilet. Woonkamer en moderne open keuken met fraaie houten vloer. De woonkamer is aan de achterzijde over de hele breedte uitgebouwd en voorzien van extra hoge raampartijen en openslaande deuren naar de fraai aangelegde tuin op het westen met stenen schuur en achterom.
1e verdieping: overloop, slaapkamer aan de voorzijde (3.30 x 3.08 m.) en slaapkamer aan de achterzijde (3.81 x 3.30 m.) momenteel in gebruik als één grote kamer. Op deze verdieping zijn 2 luxe badkamers, 1 met inloopdouche, wastafelmeubel en WC en de andere met ligbad en wastafelmeubel.
2e verdieping: ruime overloop met aansluitingen voor wasmachine en -droger. Twee ruime slaapkamers, beide met dakkapel over de hele breedte.

Divers:
Woonoppervlakte ca. 117 m2;
Perceeloppervlakte 145 m2;
Inhoud 391 m3;
Gelegen in een rustige straat, op loopafstand van winkels en scholen;
Gunstige ligging t.o.v. openbaar vervoer en uitvalswegen;
De woning is in 2015 gerenoveerd met veel aandacht voor duurzaamheid;
Energielabel A;
Oplevering in overleg.

117 m2
145 m2
1950
391 m3