Aantal bezoekers online 605
Nieuwe Binnenweg  40 3l,3015BA Rotterdam

Nieuwe Binnenweg 40 3l

3015BA Rotterdam

76 m2 /
Vraagprijs € 337.500,-
@Work Makelaardij

Ben jij niet bang om de handen een beetje uit de mouwen te steken? Dan moet je maar heel snel komen kijken naar dit geweldig gelegen appartement voorzien van dubbel glas en zonnig balkon aan de Nieuwe Binnenweg in Rotterdam! Midden in de dynamiek van de binnenstad heb je hier na wat klussen en doe-het-zelven goud in handen. Wordt dit jouw gave project van 2021?

Als je het hebt over een ligging waar je u tegen zegt, dan heb je het over de locatie van dit appartement! De Nieuwe Binnenweg, een hele leuke en levendige straat, ligt namelijk midden in het kloppende hart van de binnenstad in een zeer dynamische buurt. Het stadsdeel heeft een prachtige ontwikkeling doorgemaakt; veel panden hebben hun authentieke uitstraling behouden of weer teruggekregen en het is getransformeerd in een culturele, sociale en veilige leefomgeving.

Letterlijk alle faciliteiten liggen in de directe omgeving. Om de hoek vind je de altijd gezellige Witte de Withstraat met talloze eet- en drinkgelegenheden, maar ook het Schouwburgplein met De Doelen, Pathé en de Schouwburg liggen op loopafstand. De kunstzinnige omgeving bruist van de cultuur! Het Museumpark, Rotterdam Centraal, diverse winkels en supermarkten, gerenommeerde basisscholen, een kinderdagopvang, allerlei openbaar vervoersvoorzieningen; echt álles is in de buurt te vinden. De woning ligt daarnaast in de directe nabijheid van de Universiteit en hogescholen, en is makkelijk en snel bereikbaar door de vele omliggende uitvalswegen.

Gebouw
Via de afgesloten entree brengt een vaste trap je naar boven, waar je via een gedeelde hal de woning kan betreden.

Appartement op de derde verdieping
Je komt het appartement binnen in de entree, waar je toegang hebt tot zowel alle vertrekken van de woning als de meter- en gangkast. Je kan hier door de ruime opzet ook een leuke garderobe inrichten.

De woonkamer (circa 6,63 x 4,91 mtr) is aan de voorzijde van de woning gesitueerd, en mag met haar enorme raampartijen en het behoud van originele elementen zoals een schouw authentiek worden genoemd. Door de lichte L-vorm van de ruimte kan je gemakkelijk een gescheiden zit- en eetgedeelte creëren of een derde slaapkamer van maken. De woonkamer beschikt tevens over twee handige inbouwkasten en onder de voeten ligt al een nette vloer. Met een likje verf en leuk interieur maak je van deze ruimte in een mum van tijd jouw ideale paleisje, wedden?

Het appartement beschikt over twee slaapkamers (respectievelijk circa 3,84 x 4,30 / 1,90 x 3,19 mtr), die beiden aan de achterzijde van de woning te vinden zijn. Doordat je een grote en een kleine slaapkamer hebt, kan je deze handig indelen op basis van functie. De grootste slaapkamer is, met haar 3 ingebouwde kasten en aangename hoeveelheid licht, perfect geschikt als master bedroom, terwijl het kleine kamertje zich uitstekend leent als studeerkamer, kantoortje of inloopkast. Beiden kamers hebben een goede basis waar je, met een beetje gevoel voor styling, makkelijk iets moois van kan maken.

De eenvoudige, nette keuken met composiet werkblad (2009) (circa 1,86 x 3.19 mtr) is, naar jouw smaak, wellicht aan vervanging toe, maar heeft alle potentie (en ruimte, licht en aansluitingen) om jouw favoriete kookplek te worden. Dat je daarnaast vanuit hier het heerlijke zonnige balkon (circa 2,15 x 1,29 mtr) kan betreden is dan ook absoluut geen tegenvaller.

De laatste twee deuren die je kan ontdekken in de entree brengen je naar het separate toilet met hangend closet en de badkamer met inloopdouche, wastafelmeubel met lades en spiegel. Zowel het toilet als de badkamer beschikken over alle ruimte en mogelijkheden om te veranderen naar hoe jij het wilt.

Kortom: als je niet bang bent om het één en ander aan het appartement te doen, creëer je voor je het weet jouw ideale thuis! Ben je er klaar voor?

-Wonen midden in de dynamiek van de binnenstad;
- 2 slaapkamers (voorheen 3 slaapkamers);
-Geweldig gelegen in één van de meest gewilde wijken van Rotterdam;
-Woonoppervlakte circa 76 m²;
-Geheel voorzien van dubbel glas;
-Inhoud circa 262m³;
-Riante en lichte woonkamer vol karakteristieke elementen;
-Twee ruime slaapkamers (voorheen 3 slaapkamers);
-Bijdrage Vereniging van Eigenaren circa 180 euro per maand (inclusief 67 euro stookkosten);
-Stadsverwarming;
-Keuken, badkamer en toilet vernieuwd in 2009;
-Een heerlijk balkon in de zon (zuid oosten);
-Alle ruimte en mogelijkheden om het naar wens te verbouwen;
-Eigen berging in de onderbouw;
-In de directe omgeving van openbaar vervoer voorzieningen (bus, metro, tram en treinstation);
-In de directe omgeving van winkel- en horecagelegenheden;
-Nabij uitvalswegen;
-Een gave woning vol potentie, die het bezichtigen meer dan waard is!

NB In de fotoreportage is 1 restyle foto opgenomen waarin we aangeven hoe het eruit kan zien met een andere inrichting van de woonkamer. Dit huis biedt meerdere mogelijkheden welke we graag tijdens een persoonlijke bezichtiging toelichten.

Interesse in dit huis? Schakel direct je eigen aankoopmakelaar in. Een aankoopmakelaar komt op voor jouw belangen en bespaart tijd, geld en zorgen.

Bij ons zijn alle aankoopmakelaars welkom om jouw belangen te behartigen. Adressen van goede (collega) aankoopmakelaars in Rotterdam kan je bij ons opvragen.

Ondanks de zorg die door ons aan de correcte invoer van de gegevens besteed wordt, kunnen wij niet verantwoordelijk gehouden en/of aansprakelijk gesteld worden voor eventuele fouten en/of onvolkomenheden in de gegevens.

De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.

76 m2
13
193713
262 m3