Aantal bezoekers online 605
Houtweg  8,7451DV Holten

Houtweg 8

7451DV Holten

156 m2 / 720 m2
Vraagprijs € 519.000,-
Bulsink Makelaars B.V.

Op een fantastische locatie, zeer fraai gelegen aan de rand van de bebouwde kom van Holten maar wel nabij alle voorzieningen staat deze ruime vrijstaande semi-bungalow met aangebouwde garage op een grote kavel van maar liefst 720m2. Het geheel kan naar eigen inzicht volledig worden gemoderniseerd, waarmee u een prettige woonsfeer kunt creëren naar eigen ideeën. De woning beschikt over twee slaapkamers en een badkamer op de begane grond, rondom de woning is er veel privacy te creëren in de zonnige tuin.

Entree met trapopgang naar de eerste verdieping en toegang tot alle aan liggende vertrekken, o.a. woonkamer met openhaard en deur naar het aangelegen terras, keuken met keukenblok in hoekopstelling voorzien van koelkast, magnetron, vaatwasser, 4 pits gaskookplaat en afzuigkap, aangrenzend bijkeuken met vast kast, wasmachine aansluiting, uitstort gootsteen en deur naar het terras. De twee slaapkamers waarvan er één is voorzien van vaste kasten, badkamer en toilet zijn tevens vanuit de centraal liggende hal bereikbaar.

1e verdieping:
Overloop, met vaste kast en aangrenzend drie slaapkamers met veel bergruimte achter de schuine kanten, toiletruimte met toilet en fonteintje.

De woning wordt geflankeerd door de prachtige Klompsteeg met z’n prachtige houtwal en reusachtige bomen.

Alle gegevens zijn door ons met zorg samengesteld. Ten aanzien van de juistheid ervan, kunnen wij echter geen aansprakelijkheid aanvaarden.

156 m2
720 m2
1975
676 m3