Aantal bezoekers online 557
Blaeu Erf  8H,1012PZ Amsterdam

Blaeu Erf 8H

1012PZ Amsterdam

74 m2 /
Vraagprijs € 515.000,-
RE/MAX PRO

ENGLISH (Nederlandse vertaling onder)

Location "QUIET OASIS IN THE HEART OF AMSTERDAM"
Located a few steps from the Royal Palace, the Nieuwe Kerk and Bijenkorf, this stunning 19th century warehouse apartment will charm you. Because the neighborhood is only accessible to residents with a key to the exterior gates, this has remained a beautifully kept secret in the historic center of Amsterdam. Upon passing through any of the three gated entrances, you are greeted with a sense of serenity and peacefulness while the energy of the city is still easily accessible just outside of this exclusive zone.

Layout
This unique apartment has a perfect balance of historic and modern features. A spacious staircase leads to the entrance on the first floor where you immediately notice the 3-meter ceilings that exist throughout the apartment. Other key features include original hand-crafted 19th century floor-to-ceiling windows in the living and dining rooms (with double-glazing) and a newly remodeled, modern kitchen and bathroom. Attention to detail has been enhanced with the arched walls in both the living room and bedroom. The kitchen is spacious and modern with all conceivable appliances, including a wine fridge. Additionally, the large bathroom adjoining the bedroom is equipped with a custom shower and steam cabin. While retaining a balance of historic features, this quiet oasis is modern, spacious and charming.

Surroundings
The house is set in a fantastic location in the historic center of Amsterdam between the Nieuwszijde Voorburgwal and the Kalverstraat, yet the trams / traffic / pedestrians and festivities on the Dam are not audible inside. The Central Station and the Nine Streets are a few minutes' walk away. Near the house you have a huge range of various shops and a wide range of restaurants and entertainment options. Excellent accessibility due to the various tram, bus and metro connections and the various roads. The opening of the Rokin metro station provides a fast and direct connection with the Zuidas.

Particularities
* Spacious apartment in an industrial warehouse;
* Located on private land;
* Healthy VVE with 6 apartments Blaeu Erf 8;
* Gated community/neighborhood only accessible to residents with a key
* Delivery in consultation.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Nederlands

Locatie
RUSTIGE OASE IN HET HART VAN AMSTERDAM
Gelegen op een steenworp afstand van het Koninklijk Paleis, de Nieuwe Kerk en de Bijenkorf, zal dit prachtige 19e eeuwse pakhuis appartement u betoveren. Doordat de buurt alleen toegankelijk is voor bewoners met een sleutel van de buitenpoorten, is dit een mooi bewaard geheim gebleven in het historische centrum van Amsterdam. Bij het passeren van één van de drie ingangen met poorten, wordt u begroet met een gevoel van sereniteit en rust, terwijl de energie van de stad nog steeds gemakkelijk toegankelijk is net buiten deze exclusieve zone.

Dit unieke appartement heeft een perfecte balans tussen historische en moderne kenmerken. Een ruime trap leidt naar de entree op de eerste verdieping waar je direct de 3 meter hoge plafonds opmerkt die door het hele appartement bestaan. Andere belangrijke kenmerken zijn onder meer originele handgemaakte 19e-eeuwse kamer hoge ramen in de woon- en eetkamers (met dubbele beglazing) en een onlangs gerenoveerde, moderne keuken en badkamer. De aandacht voor detail is versterkt door de gewelfde wanden in zowel de woonkamer als de slaapkamer. De keuken is ruim en modern met alle denkbare inbouwapparatuur, waaronder een wijnkoelkast. Daarnaast is de grote badkamer grenzend aan de slaapkamer voorzien van een op maat gemaakte douche en stoomcabine. Deze rustige oase is modern, ruim en charmant met behoud van een balans tussen historische kenmerken.

Omgeving
De woning ligt op een fantastische locatie in het historische centrum van Amsterdam tussen de Nieuwszijde Voorburgwal en de Kalverstraat, maar toch zijn de trams / verkeer / voetgangers en festiviteiten op de Dam binnen niet hoorbaar. Het Centraal Station en de Negen Straatjes zijn op enkele minuten loopafstand. Nabij de woning heb je een enorm aanbod aan diverse winkels en een ruim aanbod aan restaurants en uitgaansgelegenheden. Uitstekende bereikbaarheid door de diverse tram-, bus- en metroverbindingen en de diverse uitvalswegen. De opening van metrostation Rokin zorgt voor een snelle en directe verbinding met de Zuidas.

* Ruim appartement in een industriële loods;
* Gelegen op eigen grond;
* Gezonde VVE met 6 appartementen Blaeu Erf 8;
* Beveiligde buurt die alleen toegankelijk is voor bewoners met sleutel
* Oplevering in overleg.

74 m2
11
190611
271 m3