Aantal bezoekers online 557
Witte Rozenstraat  47A,2311XT Leiden

Witte Rozenstraat 47A

2311XT Leiden

110 m2 / 130 m2
Vraagprijs € 625.000,-
De Wekker Makelaardij

Witte Rozenstraat 47-A Leiden

Bent u opzoek naar een woning in het centrum van Leiden welke geheel aan de bouwnormen van nu voldoet. Stop dan met zoeken en plan snel een bezichtiging in.
Het gaat hier om een ruime uitgebouwde vijf kamer woning met een heerlijke zonnige tuin op steenworp van de gezellige en sfeervolle Leidse binnenstad. De intieme sfeer van de knusse 19e eeuwse Vreewijk met het comfort van nu. Klinkt u dit als muziek in de oren dan is deze woning in de Witte Rozenstraat 47-A het bezichtigen waard. Deze instapklare woning is opgeleverd in 1997 en in 2019 uitgebouwd waardoor er extra slaapkamers zijn gecreƫerd.
Het huis ligt in een rustige straat (betaald parkeren) maar met een eigen parkeerplaats aan de achterkant van de woning. Centraal gelegen ten opzichte van winkels (binnenstad, Herenstraat/Doezastraat en winkelcentrum Luifelbaan), uitgaansgelegenheden, musea (waaronder de Leidse Sterrewacht) en groen (Singelpark, Witte Singel, Hortus). De wijk kenmerkt zich door ruime afwisselende en stijlvolle bouw. De bereikbaarheid is uitstekend: vlakbij op de Witte Singel ligt een bushalte en beide Leidse stations liggen op maximaal 10 minuten fietsen. In de straat en wijk zijn voldoende parkeermogelijkheden. Kinderdagverblijf en basisschool bevinden zich op loopafstand, en diverse middelbare scholen zijn per fiets eenvoudig bereikbaar.

Entree, Ruime hal met vaste trap naar de eerste verdieping en meterkast (vernieuwd in 2020, 11 groepen + 2 ALS) zwevend toilet met fontein. De woonkamer is voorzien van een laminaat vloer en openslaande deuren naar de zonnige achtertuin (zuidwesten) met schuur en eigen parkeerplaats. De parkeerplaats heeft een oplaadpunt voor een elektrische auto (aparte groep). De keuken is gelegen aan de voorzijde van de woning en is voorzien van een vier pits gasfornuis, vaatwasser, koel- vriescombinatie, oven, afzuigkap en granieten werkblad.

Met de vaste trap vanuit de hal komt u op de overloop van de eerste verdieping. In 2019 is deze verdieping uitgebouwd waardoor de slaapkamer aan de achterkant erg ruim is. Deze slaapkamer heeft openslaande deuren naar een klein balkon. De andere kamer aan de achterkant kan eventueel ook als slaapkamer of studeerkamer gebruikt worden. De markiezen aan de achterkant geven de woning in de zomermaanden een gezellige uitstraling. De slaapkamer aan de voorkant is ruim en ook voorzien van een laminaatvloer. In de hal bevindt zich een aparte ruime gangkast. De badkamer is voorzien van een meubel met dubbele wastafel, tweede toilet en design radiator.

Met de vaste trap komt u uiteindelijk aan op de laatste verdieping en vierde slaapkamer. Op de bovenste verdieping is veel bergruimte. De slaapkamer heeft toegang tot het balkon aan de voorkant, is erg licht en heeft een Velux dakraam. Vanuit het dakraam heeft u zicht op het sedumdak van de uitbouw.

- Uitbouw over de breedte op de eerste verdieping
- Buiten geschilderd in 2019
- Vailliant cv ketel (2013)
- Zonnige achtertuin (Z.W.)
- Eigen parkeerplaats met oplaadpunt voor elektische auto
- Oplevering in overleg
- Vraagprijs 625.000,00 euro k.k.

110 m2
130 m2
1997
372 m3