Aantal bezoekers online 557
Columbusstraat  275,2561AL 's-gravenhage

Columbusstraat 275

2561AL 's-gravenhage

121 m2 /
Vraagprijs € 500.000,-
Koenders Makelaardij

Ben jij op zoek naar een leuk parterre-appartement? Hebbes! Drie slaapkamers, een heerlijke ruime en zonnige achtertuin en een moderne badkamer op de begane grond maken deze woning leuk - maar het kloppend hart, de prachtige woonkeuken maakt de woning écht tot iets fantastisch.
Leuker dan hier kan je eigenlijk niet wonen. De wijk ligt midden tussen het strand en het centrum en de populaire winkelgebieden van de Fahrenheitstraat en de Weimarstraat liggen op loopafstand. Ook het openbaar vervoer is prima geregeld, 2 tramlijnen hebben hun halte zeer dichtbij de woning en brengen je zo naar station Hollands Spoor of Centraal station.

Entree, hal met gang met fraaie granitovloer. Toegang tot de woon-eetkamer van maar liefst 12,6m diep met hoge plafonds met originele ornamenten en een prachtige houten vloer. Aan de voorzijde ligt het woongedeelte. Het eetgedeelte met een strak moderne en compleet uitgeruste open keuken ligt aan de achterzijde en heeft via de openslaande deuren toegang tot de tuin. De brede tuin ligt op het noordwesten (zon vanaf borreltijd!), is fraai aangelegd en biedt meer dan voldoende ruimte om met een groot gezelschap te tafelen én voor een loungehoek om van de avondzon te genieten.
De eerste slaapkamer grenst ook aan de achtertuin via openslaande deuren en heeft een praktische ingebouwde diepe kledingkast met schuifdeuren. Tussen de slaapkamer en de woonkamer ligt de moderne badkamer met vloerverwarming, dubbele wastafel, ligbad en inloopdouche. Verder op de begane grond heel veel (berg)ruimte in de gang, een modern toilet en een kast met aansluitingen voor de was apparatuur. Alles wat je nodig hebt op één etage!

De tweede en derde slaapkamers zijn ook aan de achterzijde gelegen en bevinden zich recht boven elkaar. Op de eerste etage is een overloop en de tweede slaapkamer. Helemaal boven is er op de overloop een tweede toilet en de derde slaapkamer. Alle drie de slaapkamers zijn hoog en groot genoeg voor een tweepersoonsbed en een kledingkast.

Goed om te weten:
- In 2013 is de woning grotendeels gerenoveerd; o.a. de keuken, badkamer, vloeren en de tuin zijn toen aangepakt
- Sindsdien keurig bewoond en goed onderhouden door de eigenaresse
- Geheel voorzien van dubbel glas in houten kozijnen
- Fraaie granitovloer met bies in de hal en gang
- Prachtige houten vloer in de woonkamer
- Keuken, badkamer en slaapkamer op de begane grond
- Alle drie de slaapkamers aan de rustige achterzijde van de woning
- Gelegen op eigen grond
- Vaillant CV-ketel, bouwjaar 2013
- De VvE bestaat uit twee leden, is al meer dan 8 jaar actief en heeft een professionele bestuurder
- VvE bijdrage € 100,- p.m.
- Oplevering in overleg, kan snel
- Beschermd stadsgebied Valkenboskwartier
- Vanwege het oorspronkelijke bouwjaar is de ouderdoms- en materialenclausule van toepassing

121 m2
31
191231
473 m3