De Zaete  1,4401NN Yerseke

De Zaete 1

4401NN Yerseke

144 m2 /
Vraagprijs € 625.000,-
Neeskens Makelaars

Midden in Zeeland aan de rand van de Oosterschelde, het grootste en natste nationale park van Nederland, ligt het dorp Yerseke. Een prachtige woonomgeving aan het water. Dit kleine vissersdorp is wereldwijd bekend en wordt bemind door liefhebbers van oesters, mosselen en andere zeevruchten. Samen met de gezellige jacht- haven en het pittoreske maar complete winkelhart, maakt dit van Yerseke een heel fijne en aantrekkelijke plek om te verblijven.

Op de Havendijk vind je de bekende oesterputten en de vele gezellige restaurantjes waar je culinair kunt genieten van Zeeland en haar natuurproducten. Wanneer je daarna een heerlijke wandeling maakt langs de dijk in zuidelijke richting, kom je in een paar minuutjes bij ‘De Zaete’. Een werkelijk prachtige woonlocatie direct aan het water!

Op deze plek realiseert Care´do 29 luxeappartementen speciaal voor actieve 50-plussers die een hoge kwaliteit van leven en comfortabel ouder worden, maximaal willen combineren. Een omgeving waarin veel kan, maar niets hoeft. Voor nu, maar zeker ook voor in de toekomst. Dit noemen we Comfortwonen.

Wat maakt deze woningen tot een comfortwoning:

Toegankelijkheid:
• Badgesysteem in plaats van een sleutel;
• Bredere entreedeuren, automatische schuifdeuren aan de in- gang van het complex, bredere gangen;
• Beddenlift met luxe rvs-afwerking en luxe cabine-afwerking. Otis met 100cm doorgang;
• Aparte toegang naar de brievenbussen voor de postbode;
• Naadloze overgangen (inclusief naar de 2 terrassen);
• Schuifdeuren in de wand i.p.v. naast de wand voor badkamer, slaapkamers en woonkamer;
• Speedgate naar de garage;
• De minimale leeftijd voor de appartement is 50 jaar.

Vloeren en wanden:
• M-flor vloerafwerking;
• Vloerverwarming – en koeling met warmtepompen;
• Inloopdouche met draingoot van 900mm;
• Wandtegels badkamer en toilet tot aan het plafond;
• Wanden worden saus klaar afgewerkt.

Keuken:
• Volledig ingerichte keuken: ijskast met vriesvak, combi-micro- wave, vaatwasmachine, kookplaat met dampkap, wasbakmet thermostatische kraan in combinatie met een Quooker;
• Aparte berging voor wasmachine en droger.

Badkamer:
• Schuifdeur;
• Verlichting met beweging sensor;
• Douche met thermostatische kraan;
• Inloopdouche;
• Armsteunen aan toilet zijn voorbereid : snelle montage op vraag.

Domotica en alarmering:
• De veiligheid rondom uw woning is al geborgd. Toch kan het zijn dat u thuis meer behoefte heeft aan persoonlijke veiligheid. Personenalarmering maakt thuis wonen dan meer verantwoord. Met e´e´n druk op de knop kunt u hulp inschakelen. De activatie gebeurt op aanvraag;
• Videoparlofoon;
• Wifi en digitale tv- voorzieningen centraal;
• Domotica kan uitgebreid worden op vraag voor meerdere zorgtoepassingen.

Exterieur:
• Gevelstenen en dakpannen in duurzame variant • Goten en hemelwaterafvoeren in zink;
• Natuurstenen vensterbanken;
• Aluminium kozijnen;
• Minimaal 2 terrassen per appartement (optimalisatie naar groot- te en met balustrade van 140cm hoogte);
• Photovoltai¨sche cellen op het dak;
• Vorstbestendig buitenkraantje op terras;
• Bliksembeveiliging.

De prijs € 607.000,- V.O.N. is inclusief een parkeerplaats op het buitenterrein. Tegen een meerprijs van € 45.000, - V.O.N. kan er een parkeerbox in de kelder bijgekocht worden.

144 m2
11
202011
422 m3