Aantal bezoekers online 640
Lunette  43,5361EN Grave

Lunette 43

5361EN Grave

123 m2 / 140 m2
Vraagprijs € 279.000,-
Van Dinther hypotheken en makelaardij

Op zoek naar een fraai gemoderniseerde woning in hartje Grave? Dan heeft u die nu gevonden!

Kom een kijkje nemen en laat u verassen door dit instap klaar sfeervol (t)huis! Deze drive-in woning heeft een ruime woonkamer, voorzien van veel lichtinval door de grote raampartijen aan voor- en achterzijde. De semi-open keuken is voorzien van moderne inbouwapparatuur waarmee u uw kookkunsten naar hartenlust kunt uitvoeren. U kunt uw maaltijd in het zonnetje nuttigen op het forse balkon wat grenst aan de keuken. Niet alleen aan de achterzijde heeft u een balkon, maar ook aan de voorzijde heeft u een balkon ter beschikking! Als de zonnestralen aan deze zijde stralen, heeft u aan de voorzijde overzicht over de gehele Lunette.
Naast beide balkons is er ook nog een heerlijke tuin waarin u kunt relaxen of uw kinderen lekker kunnen spelen. De sfeervolle veranda staat garant voor een geslaagde barbecue met familie of vrienden!
Een inpandige garage is ook aanwezig. Uiteraard te verbruiken als garage\opbergruimte, maar ook andere doelen behoren tot de mogelijkheden. Denk aan een chillruimte of speelkamer.
U heeft de beschikking over eigen parkeergelegenheid voor de woning. Uw visite kan gebruikmaken van de vele parkeerplaatsen op de Lunette.

Ligging:
De Lunette is een parkeerplein midden in het historische stadje Grave.
Supermarkten vindt u op een steenworp afstand. Basisscholen en een middelbare school zijn ook in de nabijheid, net zoals de huisarts en apotheek.
Diverse leuke winkels, eetgelegenheden en gezellige kroegen zijn volop te vinden in het historisch centrum van Grave.
Om bij deze voorzieningen te komen hoeft u uw auto niet te starten of uw fiets klaar te zetten, dit alles is namelijk op loopafstand. Kortom, alle voorzieningen zijn dus op gepaste afstand te vinden in dit prachtige stadje!
Als u graag van de natuur geniet, dan bieden de naastgelegen dorpen Velp, Escharen en Gassel verschillende wandel- en fietsmogelijkheden door bos- of waterrijke gebieden.
Grave ligt centraal in de driehoek Nijmegen-Uden-Oss en zowel de A73, A50 en A59 zijn op korte afstand bereikbaar. Daarnaast is Grave het centrale punt van het openbaar vervoer in de regio met rechtstreekse verbindingen naar onder andere Nijmegen, Cuijk, 's-Hertogenbosch en Uden.

Via de entree komt u in de lange hal met gemoderniseerd toilet, toegang naar de garage, wasruimte\berging en vaste trap naar de eerste verdieping. Tevens heeft u vanuit de wasruimte toegang naar de fraaie tuin.

Via de trap komt u in de woonkamer. Hier ervaart u veel licht door het grote raam aan de voorzijde en de tuindeuren aan de achterzijde. De woonkamer ademt één en al sfeer uit. Redenen hiervoor zijn onder andere de schouw met nis voor uw televisie en de prachtige houten vloer. Zowel aan de voor- en achterzijde van deze verdieping treft u een balkon. Hier kunt u heerlijk uw drankje drinken als uw krantje leest in de zon. Het balkon aan de voorzijde heeft de mogelijkheid om het zonnescherm omlaag te doen als het u te heet wordt.
De moderne semi-open keuken is voorzien van een spoeleiland met wasbak, maar ook van een oven, magnetron, koelkast, 5-pits gaskookplaat en vaatwasser. Koken wordt hier een feest!
Via de tuindeuren in de keuken komt u bij het ruime balkon aan de achterzijde. Wat is er nu fijner dan in de zomerse dagen hier uw lunch of avondeten te nuttigen?

Via de trap komt u op de overloop met aangrenzend drie slaapkamers en een prachtige gemoderniseerde badkamer. Het wordt wellicht wat eentonig, maar ook hier zult u een prettige sfeervolle inrichting ervaren. De badkamer is rijk uitgerust met riant ligbad, toilet, wastafel en inloopdouche.
De slaapkamer in aan de achterzijde heeft een heuse inloopkast. Toch de droom van elke vrouw?

Tuin:
Onderhoudsvriendelijke tuin waar je aan de achterzijde de recent geplaatste veranda vindt. Door het kunstgras hoeft u geen gras te maaien. Des te meer tijd heeft u om hier met uw vrienden, familie en/of kinderen mooie nieuwe herinneringen te maken of oude herinneringen weer tot leven te roepen!

- Gelegen in centrum van Grave
- Sfeervolle uitstraling
- Drie slaapkamers
- Moderne keuken en badkamer
- Fraaie veranda
- Twee balkons

123 m2
140 m2
1970
466 m3