Aantal bezoekers online 634
Boswalstraat  79,8043VC Zwolle

Boswalstraat 79

8043VC Zwolle

82 m2 / 132 m2
Vraagprijs € 265.000,-
Voorst Makelaardij

VANWEGE DE OVERWELDIGENDE BELANGSTELLING KUNNEN WE HELAAS GEEN NIEUWE AANVRAGEN VOOR BEZICHTINGEN INPLANNEN

Wat een leuke woning in het geliefde Frankhuis Stadshagen! Met vrij uitzicht over het water en op loopafstand van het treinstation is dit een zeer gewilde plek in Zwolle.

Het gezellige deelplan ‘De Hoven’ is gebouwd in de jaren dertig stijl. In de buurt zijn er voldoende speeltuintjes en parkeergelegenheid voor de deur. Het winkelcentrum van Stadshagen, basisscholen en ook het treinstation zijn op loopafstand. Met de fiets ben je met 10 - 15 minuten in de binnenstad van Zwolle en ook de ontsluitingswegen naar de snelweg zijn dicht bij.

Begane grond: Via de voordeur kom je binnen in de hal met trapopgang, meterkast, toegang tot het toilet en de woonkamer. De woonkamer is heerlijk licht door de tuindeuren en het kamerhoge raam aan de achterzijde van de woning. Op de vloer ligt een prachtige massief eikenhouten visgraatparket die doorloopt in de keuken aan de voorzijde. De keuken heeft een speelse diepe nis voor het raam vanwaar je lekker weg kijkt over het water. De hoogglans witte keuken is tegenover elkaar opgesteld compleet met de volgende inbouwapparatuur: een koelkast, vriezer, combimagnetron, vaatwasser, 4 pits gaskookplaat en een afzuigkap met afvoer naar buiten. Verder is er onder de trap nog een praktische trapkast gecreëerd.

1e verdieping: Via de overloop bereik je 3 slaapkamers, en de badkamer. Aan de achterzijde is er een diepe dakkapel geplaatst waardoor hier ruimte is voor 2 slaapkamers en aan de voorzijde vind je de speelse 3e slaapkamer. Alle ramen in de slaapkamers hebben rolluiken en op de vloer ligt een laminaatvloer die doorloopt in alle kamers. De badkamer is betegeld in een lichte kleurstelling en is compleet met een douchehoek, hangend toilet en een wastafelmeubel.

2e verdieping: Op de tweede verdieping is door de plaatsing van een dakkapel aan de achterzijde en een groot Velux dakraam aan de voorzijde een fijne ruimte ontstaan wat prima geschikt is als 4e slaapkamer of een fijne werkplek. Door de strakke afwerking, inbouw wandkasten en knieschotten is er extra bergruimte ontstaan. Ook is op deze verdieping de aansluiting voor de wasmachine.

Tuin: De achtertuin is ruim 13 meter diep met een schuur en een achterom. Door de gunstige ligging op het zuidoosten is er altijd wel een plek in de zon of schaduw te vinden.

Kortom, een woning die je gezien moet hebben!

-Bouwjaar 2007
-Energielabel A
-CV ketel AWB (2015)
-13 meter diepe achtertuin op het gunstige zuidoosten
-Alle slaapkamers zijn voorzien van horren en rolluiken
-Vrij uitzicht en voldoende parkeergelegenheid

Hebben wij je interesse gewekt en wil je de woning graag bekijken? Stuur dan een email met je gegevens naar ons kantoor. De kijkdagen zijn op woensdag 10 maart en donderdag 11 maart 2021

82 m2
132 m2
2007
280 m3