Aantal bezoekers online 48
Wilhelminastraat N 110,1054WN Amsterdam

Wilhelminastraat N 110

1054WN Amsterdam

53 m2 /
Vraagprijs € 400.000,-
Mie-Lan Kok Estate Agency

Bekijk ook de exclusieve woonvideo van deze woning met terras!

EEN PRACHTIGE KANS!*** FIJNE WONING MET (DAK)TERRAS! HEERLIJK LICHT APPARTEMENT, VAN CIRCA 53 M², AAN MOOIE RUSTIGE STRAAT, IN DE LUWTE VAN DE JAN PIETER HEIJESTRAAT OP TOPLOCATIE IN DE CREMERBUURT, MET EEN (DAK)TERRAS VAN 19 M².

In de geliefde Cremerbuurt vindt u een sfeervol tweekamerappartement van 53 m², met aan de achterkant het ruime terras, wat het een ideale plek maakt om te genieten van de mooie zomerse dagen. Door de bouw uit de jaren 80 is het een relatief nieuw gebouw met het gemak van betonnen vloeren, moderne fundering en goed energielabel en het kijkt uit op een charmant deel van de straat. Het in de jaren 80 gebouwde complex is voorzien van een ruim opgezet trappenhuis met bergingen op de begane grond die ook via een aparte ingang te bereiken zijn, zodat men er gemakkelijk een fiets kan stallen. Door de hele woning ligt een prachtige laminaatvloer. Muren en plafond zijn allen strak geverfd.

Op de begane grond is nog de beschikking over een individuele berging van ca. 3 m², direct naast de uitgang.

De woning is rustig gelegen in een boomrijke rustige straat in het populaire Oud-West met het Vondelpark om de hoek. Diverse winkels en gezellige restaurants en cafés vind je om in de Jan Pieter Heijestraat, de Overtoom en de Kinkertsraat. De populaire Hallen, met de overdekte foodmarket en de bioscoop en de gezellige Ten Katemarkt zijn met de fiets in ongeveer 5 minuten te bereiken. Het appartement is prima met de auto bereikbaar vanaf de Ring A-10 en openbaar vervoer (tram 1,11 en 17 en bus 283) is op loopafstand. In dit gebied geldt betaald parkeren. Alle informatie voor het verkrijgen van een parkeervergunning is te vinden op de website van de gemeente. Het gebied is Oud West 1.3.

Gemeenschappelijke entree op straatniveau, trap naar vierde verdieping. Entree, gang, woonkamer met toegang tot balkon, keuken, ruime slaapkamer, apart toilet met fontein, nette badkamer met douche, wastafel en wasmachineaansluiting en bergkast en een aparte kast voor de cv-ketel.
De keuken is voorzien van alle benodigde inbouwapparatuur zoals een 4- pitsgaskookplaat, afzuigschouw, oven, afwasmachineaansluiting, koel-/vries combinatie en voldoende opbergruimtemogelijkheden.
De badkamer is voorzien van een inloopdouche, wastafelmeubel en wasmachineaansluiting.

Onderhoud:
De woning verkeert zowel van binnen als van buiten in goede staat van onderhoud en kan desgewenst zo worden betrokken. De woning is geheel voorzien van isolerende beglazing.

Technisch:
Verwarming en warm water d.m.v. een HR cv-ketel (jaar onbekend).

Vereniging van Eigenaren:
Er is sprake van een actieve vereniging van eigenaren. De servicekosten zijn € 91,06 per maand voor het appartement en de berging. In de servicekosten zijn o.a. opgenomen de opstalverzekering, administratiekosten, elektra trappenhuis, onderhoudskosten en reservering groot onderhoud. De vereniging wordt professioneel geadministreerd door De Alliante VvE Diensten. De VVE heeft een duurzaam meerjarenonderhoudsplan opgesteld.

Eigendomssituatie:
Het appartementencomplex staat op het voortdurend recht van erfpacht dat is afgekocht tot en met 16 april 2040.

-Woonoppervlakte 53 m² (NEN2580 gemeten)
- Dakterras van 19 m²
-Kant en klaar appartement, je kunt zo verhuizen
-1 slaapkamer, met simpele mogelijkheid tot tweede slaapkamer
- Eigen berging van 3 m² op begane grond direct naast de uitgang
-Actieve en gezonde VvE met duurzaam meerjarenonderhoudsplan
- Energielabel B
-Servicekosten € 91,06 per maand
-Nabij uitvalswegen en goede verbinding openbaar vervoer
-Erfpacht afgekocht tot en met 2040
-Oplevering in overleg, mogelijk voor 1 april

53 m2
1989
165 m3