Aantal bezoekers online 67
Sneeuwklokjestraat  8,1338SJ Almere

Sneeuwklokjestraat 8

1338SJ Almere

122 m2 / 173 m2
Vraagprijs € 330.000,-
Flevo Makelaars

Let op! Het betreft een bieden-vanaf-prijs van € 330.000,-- k.k.

Ben jij al tijden op zoek naar die ene gezinswoning? Een woning die net even anders is dan alle anderen? Kom dan eens kijken aan de Sneeuwklokjestraat 8 in Almere! Deze GESCHAKELDE WONING is een echte leuke gezinswoning in een kindvriendelijke buurt! De woning heeft een aangebouwde stenen garage, vier slaapkamers, grote badkamer en tuin op het zuiden met veranda.
De woning is centraal gelegen in de Bloemenbuurt. Er zijn verschillende speeltuintjes en het winkelcentrum van Almere Buiten en het treinstation van Almere Buiten zijn binnen loopafstand bereikbaar. De woning ligt nabij bushaltes, gezondheidscentrum, kinderopvang, scholen, speeltuin en sport parken. En u bent binnen enkele auto-minuten op de A6 of A27 richting Amsterdam, Lelystad en Utrecht.
Maak snel een afspraak voor een bezichtiging.

Op zoek naar een parkeerplek is niet nodig. Je beschikt hier namelijk over de luxe om de auto op eigen terrein te parkeren. Wil je de auto droog en warm binnenzetten, dan biedt de garage hier deze mogelijkheid!
Via de entree komt je in de hal met meterkast, toegang tot de garage, toilet met fontein en trapopgang naar boven. De woonkamer is hier gelegen aan de achterzijde en heeft een L-vorm wat de woonkamer meteen een speels en gezellig karakter geeft. De woonkamer is voorzien van een schuifpui en ramen aan de achterzijde en doordat deze woonkamer zo breed is geniet je hier van een aangename lichtinval. Er is meer dan voldoende ruimte voor een gezellige zithoek met leuk uitzicht over de achtertuin. Plaats een lange eettafel met stoelen zodat vrienden en familie lekker kunnen blijven voor het diner. De woonkamer en keuken zijn voorzien van een laminaatvloer en lichte wanden. In 2019 is er een prachtige nieuwe keuken geplaatst met voorzieningen als vaatwasser, Dual-Cook oven, magnetron, 5-pits gasfornuis, Amerikaanse koelkast en een stenen werkblad. Echt een plaatje! De keuken is gelegen aan de voorzijde van de woning zodat je uit het raam een leuk uitzicht hebt op de straat.

De trap in de hal brengt ons naar de eerste verdieping. Hier vinden we drie zeer ruime kamers en de badkamer. De slaapkamers zijn stuk voor stuk netjes afgewerkt. De masterbedroom aan de achterzijde beschikt over een dakraam en een vaste kastenwand voor kleding en schoenen. De kamer is voorzien van stucwerk en laminaat op de vloer. De overige slaapkamers hebben een zelfde afwerking en zijn prima te gebruiken als slaap- werk- kinderkamers. De badkamer is zeer ruim en heeft dan ook een praktische indeling! Je vindt hier een grote douchecabine uit 2020 met jets voor een ontspannen douche ervaring. Verder is de badkamer uitgerust met een wastafel met meubel, toilet en een dakraam. De ruimte is geheel betegeld en biedt nog genoeg ruimte voor een eventuele handdoekenkast.

De vaste trap brengt ons naar de tweede verdieping. Hier vinden we een zeer royale slaapkamer met een aparte, kleinere studeer- bergruimte. De slaapkamer is enorm, mede dankzij de in 2004 geplaatste dakkapel. Ook deze ruimte is afgewerkt met een laminaatvloer en behang aan de wanden.

Tuin:
Deze tuin beschikt over een prachtige overkapping met spots waardoor je ook op minder warme dagen prima buiten kunt doorbrengen. Verleng het buitenseizoen gewoon met een paar maandjes! De gunstige ligging op het zuiden maakt dat je in deze tuin van heel wat zonuurtjes kunt gaan genieten. De tuin is aangelegd met voornamelijk bestrating en beplanting aan de borders. Er is meer dan genoeg ruimte voor een grote loungeset en een achterom!

Pluspunten van deze woning:
•Ruime gezinswoning op rustige locatie
•Aangebouwde stenen garage
•Groene en kindvriendelijke woonwijk
•Bushalte op loopafstand
•Nabij uitvalswegen A6/A27 en centrum Almere-Stad
•Prachtige brede woonkamer
•Keuken uit 2020
•Tuin op het zuiden met achterom

122 m2
173 m2
1988
474 m3