Aantal bezoekers online 23
Nicolaas Sopingiusstraat BS 1,3553TK Utrecht

Nicolaas Sopingiusstraat BS 1

3553TK Utrecht

92 m2 /
Vraagprijs € 325.000,-
Van den Hoorn Makelaardij

Voor deze woning is het niet meer mogelijk om een afspraak te maken. De drie kijkdagen en de reservelijst zitten vol. Sorry!

Leuke, sfeervolle bovenwoning met mogelijkheid van dakterras in een van de leukste wijken van Utrecht. De woning heeft een woonoppervlak van circa 90 m² en een unieke indeling. Maak snel een afspraak, wij vertellen u graag alle mogelijkheden.

Ligging:
De Nicolaas Sopingiusstraat ligt in de geliefde wijk “Zuilen” een gezellige buurt in Noordwest Utrecht. De wijk heeft een kenmerkende sfeer door de kronkelende wegen en het vele groen. Aan de Amsterdamsestraatweg vind je allerlei voorzieningen van kleine zelfstandige als “Slager van Es” en bakkerij “Steentjes” maar ook de Albert Heijn, Kruidvat en Hema. Verder kun je in de wijk lekker eten of borrelen bij het gezellige eetcafé "De Kleine Baron", “Burger me” of “Gijs” om er zo maar een paar te noemen. Het prachtige Julianapark ligt op nog geen minuut lopen. Dit park is niet het bekendste park van Utrecht, maar wel het allerleukste! Er wordt in de lente en zomer bijzonder veel georganiseerd. Achter het park ligt Station “Zuilen” met een goede aansluiting naar Amsterdam. Binnen 10 minuten bent u op de fiets in het centrum en de diverse uitvalswegen zijn snel bereikbaar. Verder ben je ook snel in Oud-Zuilen en al het natuurschoon aan de Vecht. Wilt u meer weten over deze prettige woonomgeving? Vraag het aan de makelaar die in deze wijk woont en werkt.

Entree/hal; met trapopgang naar de overige verdiepingen.

Overloop; toilet; toegang tot klein balkon; badkamer met ligbad, inloopdouche, wastafel, kast waarin de cv-ketel is opgesteld; zeer royale woonkamer die gekenmerkt wordt door zijn vorm en het vele glas in de pui. Hierdoor is de ruimte lekker licht. De woonkamer is voorzien van een hippe kleurijke open keuken voorzien van voldoende inbouwapparatuur en kastruimte voor uren kookplezier.

Overloop met dakluik om toegang te hebben tot het dak ; twee slaapkamers. Hier heeft de grote slaapkamer wederom de karakteristieke hoek met veel ramen voor lichttoetreding, deze ruimte kannaar eigen inzicht worden ingedeeld en gebruikt.

Kijk voor de afmetingen op de plattegronden. Ondanks de uiterste zorg die zowel makelaar als opdrachtgever aan de tekst en plattegronden besteden kunnen hier geen rechten aan ontleend worden en zijn deze voor informatie doeleinden.

Steekwoorden:
-Bouwjaar: 1919;
-Woonoppervlak 90 m² en inhoud 284 m³;
-Actieve VvE, maandbijdrage € 50,-;
-Verwarming en warm water middels een cv-ketel (Nefit HR combiket 2018);
-Energielabel “G”;
-Volledig voorzien van dubbel glas;
-Gratis parkeergelegenheid.

Oplevering in overleg, voorkeur per mei 2021

92 m2
1919
284 m3