Aantal bezoekers online 55
Dillenburg  14,6865HL Doorwerth

Dillenburg 14

6865HL Doorwerth

43 m2 /
Vraagprijs € 127.500,-
De Geldersche Makelaar B.V.

Starterswoning te koop in Doorwerth!

Heerlijk compact appartement centraal gelegen in Doorwerth.

Highlights:

Starterswoning
Bos op loopafstand
Mooie omgeving om te fietsen/mountainbiken
Balkon op het zuiden
Centraal gelegen tussen Wageningen en Arnhem

Het appartementencomplex De Dillenburg is centraal gelegen in het dorpje Doorwerth.
Doorwerth is een van de “6 dorpen in het groen” van de gemeente Renkum. Door de prachtige ligging aan een weg met mooie Platanen ervaart u dat leven in het groen dan ook als u op uw terras zit. Op 3 min wandelen bent u daadwerkelijk al in het bos op de Italiaanse weg (zeer bekend bij fietsers). Dit paadje leidt wellicht naar het bekendste gebouw van Doorwerth het eeuwenoude Kasteel Doorwerth.

Doordat het complex centraal in het dorp ligt, bent u ook vanaf de entree van het gebouw binnen 2 minuten in het winkelcentrum de Weerd. Naast het winkelcentrum liggen de 2 basisscholen en verder biedt Doorwerth een middelbare school en een volledig gezondheidscentrum.

De bereikbaarheid van Doorwerth is goed. Zowel de A50 als de A12 zijn in de buurt en dat biedt een zeer goede ontsluiting in alle richtingen. De steden in de omgeving, Arnhem, Wageningen en Ede zijn in 15 minuten met de auto bereikbaar, maar ook middels de reguliere fietspaden en binnenkort de snelfietsroutes.
Voor de deur is er een busverbinding naar Arnhem en de andere 5 dorpen van de gemeente Renkum.

In de 43 m2 zit een woonkamer met schuifpui naar het ruime balkon op het zuiden. De half open keuken zitten in het midden van het huis en vormt de doorloop naar de slaapkamer met daarachter de badkamer.

43 m2
1973
141 m3