Aantal bezoekers online 501
Renkemastraat  2,9863PR Doezum

Renkemastraat 2

9863PR Doezum

145 m2 / 687 m2
Vraagprijs € 325.000,-
Makelaardij Reinette

Dit verwacht je misschien niet, geheel verbouwd en vergroot en dan ook nog heerlijk vrij uitzicht voor! Ja dat biedt deze woning allemaal. Er ligt vloerverwarming op de begane grond in de bijkeuken, badkamer, keuken en woonkamer. Er zijn kunststof kozijnen geplaatst en ook de dakgoten en windveren zijn van kunststof. Er zijn openslaande deuren, nieuwe paneeldeuren en er is in 2016 een houten schuur gebouwd met een veranda. Kortom deze woning is helemaal af!
De ligging is prima, er is een basisschool op loopafstand en voor winkels en scholen kunt u naar het naburige dorp Grootegast. De A7 is op 5 minuten rijden en brengt u in korte tijd naar Groningen, Drachten, Heerenveen en Leeuwarden.

entree, fijne hal met een extra raam bij de trap, er ligt pvc op de vloer en de wanden zijn grijs, de woonkamer heeft een houtkachel en prachtig uitzicht over de weilanden, er ligt ook hier een fraaie pvc vloer en alles is strak afgewerkt, aan de zijkant is een erkerraam en achter bij de keuken zijn openslaande tuindeuren. De open keuken heeft een hoekopstelling en is voorzien van inbouwapparatuur zoals een koelkast, keramische kookplaat, afzuigkap, oven, combi magnetron en een vaatwasser. Vanuit de keuken is er toegang naar de kelder en naar de royale bijkeuken. Deze hele nette bijkeuken heeft een voordeur en er liggen zwarte grote tegels op de vloer, op de wand zijn moderne witte tegels aangebracht met stucwerk erboven. Er is een aansluiting voor de wasmachine en droger, hier is ook het toilet, de achterdeur en toegang tot de badkamer. De moderne badkamer heeft een douche en wastafel. Vanuit de bijkeuken naar een extra kamer nu in gebruik als speelkamer maar ook te gebruiken als kantoor of slaapkamer. Er is een extra aanrecht geplaatst.

overloop met deur naar het platte dak van de aanbouw, 4 hele nette slaapkamers allen met laminaat vloeren en paneeldeuren. Er is een modern tweede toilet ( sanibroyeur ) met wastafel.

er is een grote houten garage gebouwd in 2016 en die is voorzien van zolder en een gevlinderde vloer, ook is er een heerlijke veranda. Naast en achter de woning is bestrating en borderbakken met vaste planten, er is een grote houtopslag. Aan de voorzijde is gazon en een beukenhaag.

Verbouwd vanaf 2014
Vloerverwarming beneden
Kunststof kozijnen, windveren en dakgoten
Nieuwe grote garage
Paneeldeuren
PVC vloeren beneden, boven laminaat

145 m2
687 m2
1965
534 m3