Aantal bezoekers online 67
Beugel  10,9202MB Drachten

Beugel 10

9202MB Drachten

172 m2 / 658 m2
Vraagprijs € 429.000,-
Makelaardij Knijpstra

Prachtige ruime vrijstaande woning op een mooie locatie. Deze goed onderhouden woning, op een kavel van 658 m2, is traditioneel gebouwd in 1995 en volledig geïsoleerd (energielabel A). Gelegen in een fraaie woonwijk aan de zuidoost kant van Drachten, nabij ziekenhuis Nij Smellinghe. Het plan “De Driehoek” is een verrassend groene en rustige wijk op korte afstand van scholen en het centrum van Drachten.

De aangebouwde garage is uitgevoerd met spouwmuur, betonnen vloer en beschikt over een kap waardoor er veel extra ruimte is gecreëerd. Momenteel is deze ruimte, met een eigen wasruimte met toilet, in gebruik als slaapkamer. De ruimte heeft een eigen trapopgang waardoor deze ook zeer geschikt is al thuiswerkplek.

De sfeervolle woonkamer beschikt over vele ramen, waaronder een hoekraam en een erker, wat zorgt voor veel lichtinval en daarnaast een mooi uitzicht biedt over de woonwijk. Er is een open haard met een prachtige marmeren schouw. Achter de woning ligt een vijverpartij met veel groen in een parkachtige omgeving. Dwars door dit groen loopt een fiets- en wandelpad.

Entree, hal, meterkast met moderne elektrische schakelkast, voldoende groepen en krachtstroom, modern toilet (wandcloset) in frisse kleurstelling met fonteintje, trapopgang naar de eerste verdieping. De ruime en sfeervolle woonkamer heeft door het extra hoekraam veel lichtinval en een prachtig vrij uitzicht over de woonwijk. In de woonkamer ligt een Bruynzeel eikenhouten vloer. In de kamer is een sfeervolle open haard met een marmeren schouw aanwezig.

De moderne en luxe open keuken (2010) beschikt over diverse inbouwapparatuur, waaronder een vaatwasser, combimagnetron, koel/vries combinatie en gaskookplaat. Er is een aansluiting aanwezig met krachtstroom voor een eventuele inductiekookplaat. In de eetkamer bevindt zich een convectorput. Via een grote schuifpui is er vanuit de kamer direct toegang tot het terras en de tuin. Een elektrisch buitenzonnescherm met knik-arm zorgt voor de nodige schaduw.

Vanuit de keuken krijg je toegang tot de bijkeuken waar zich de witgoed aansluitingen en de opstelling voor de HR CV bevinden. De HR CV ketel, merk AWB is van het bouwjaar 2010. Tevens bevindt zich in de bijkeuken een vaste kast en de trapopgang naar de verdieping boven de garage. Via deze vaste trap kom je op de ruime slaapkamer met een oppervlakte van circa 28 m2. De ruimte is voorzien van een eigen wasruimte en toilet. De garage met spouwmuur beschikt over een elektrische deur met afstandsbediening

De eerste verdieping heeft 3 slaapkamers met een oppervlakte van respectievelijk circa 18 m2, 13 m2 en 11 m2. In de grootste slaapkamer is een riante kastenwand ingebouwd. Eén van de slaapkamers aan de voorzijde van de woning beschikt over een dakkapel. De moderne badkamer in lichte kleurstelling beschikt over een ligbad, douchehoek en wastafelmeubel. Het toilet bevindt zich in een separate ruimte op deze verdieping.

De zolderverdieping is bereikbaar via een vlizotrap en heeft een stahoogte van 2,3 meter. Deze is toegankelijk over de volledige lengte van de woning en levert daardoor veel bergruimte op.

De ligging van de grote tuin is op het zuid-westen en beschikt over diverse terrassen met veel privacy. De tuin grenst aan een groenstrook met waterpartij.

Een greep uit de kenmerken:
-ruime woning op grote kavel met veel privacy;
-geïsoleerde garage met opbouw;
-vier slaapkamers, waarvan 1 met een dakkapel ;
-ruimte boven garage heeft een eigen trapopgang;
-nabij het centrum, scholen en ziekenhuis.
-volledig geïsoleerd (energielabel A)

172 m2
658 m2
1995
645 m3