Aantal bezoekers online 1136
Charles Beltjenslaan  3,6132AD Sittard

Charles Beltjenslaan 3

6132AD Sittard

247 m2 / 2714 m2
Vraagprijs € 1.450.000,-
Smeets Vastgoed B.V.

Op een van de mooiste percelen in de exclusieve villawijk de Kollenberg, nabij een natuur- en wandelgebied en op loopafstand van het historische stadscentrum van Sittard bieden wij deze prachtige, geheel gerenoveerde villa aan. De villa is schitterend gelegen op een royaal perceel van 2714m2 en kenmerkt zich door de moderne architectuur. Het betreft een unieke plek waar volledige privacy en absolute rust gegarandeerd zijn.

INDELING

Souterrain:

Hal en stallingsplaats, aan het zicht onttrokken, voor de aanwezige traplift.

Technische ruimte (3.21*196/1.51m) alwaar de standplaats van de 2 cv-installaties. Tevens bergruimte.

wasruimte (3.80*175m) met tegelvloer, aansluitpunten voor witgoedapparatuur, waskoker en gootsteen.

Provisiekelder (3.63*2.18m) met tegelvloer.

Via het looppad en de dubbele oprit, met parkeergelegenheid voor meerdere voertuigen, langs een fraai aangelegde voortuin, bereikt men de omheinde binnentuin met overdekte entreepartij.

Royale hal met tegelvloer, meterkast en een fraai trappenhuis dat helemaal doorloopt van het souterrain naar de eerste verdieping. Corridor met garderobe, toilet, berging en toegang tot de inpandige dubbele garage. De garage (6.01*5.88m) heeft een tegelvloer, twee elektrisch bedienbare sectionaal poorten, twee laadstations voor elektrische auto's, een gootsteen en een deur naar de zijkant van de tuin.

Rechts van de hal is een slaapkamer / kantoor (4.57*3.94m) gesitueerd welke is voorzien van een fraaie parketvloer en een maatwerk inbouwkastenwand, inclusief wasmeubel. Vanuit deze ruimte heb je middels een schuifpui direct contact met de binnentuin.

Via de hal kom je middels een fraaie glazen taatsdeur in de woonkamer en de aangrenzende werkkamer. De ruimtes zijn van elkaar gescheiden middels een op maat gemaakte roomdivider. Beiden zijn voorzien van een prachtige parketvloer en samen circa 45m2 groot. Zowel vanuit de woonkamer als vanuit de werkkamer is er direct contact met buiten middels een tweetal schuifpuien.

De grote raampartijen zorgen voor veel daglichttoetreding en geven een mooi uitzicht over de tuin. De aanwezige vloerverwarming en gashaard zorgen voor extra sfeer en behaaglijkheid.

Als we doorlopen komen we in de eetkamer (8.50*3.55m). De eetkamer is voorzien van een tegelvloer, vaste kasten en eettafel (4.00*1.10m), heeft eveneens een schuifpui die toegang geeft tot het overdekt terras met verwarmingslampen. Ook hier zorgen grote raampartijen voor veel daglichttoetreding.

De keuken (6.95*1.80m) is halfopen te noemen en uitgevoerd in een rechte opstelling met op de hoekpunten kastenwanden met inbouwapparatuur en een tegenover gelegen werkeiland.

De navolgende apparatuur is aanwezig in deze luxe aanbouwkeuken; 5-pits gaskookplaat met wokbrander, afzuigkap, oven, combi magnetron /oven, koelkast, vrieskast, vaatwasser en een royaal terrazzo werkblad met dubbele spoelbak en kranen.

Buitenruimte:

De fraaie villa ligt mooi op het perceel en de op het Zuidwesten gelegen achtertuin is volledig omsloten door bomen en struiken. De tuin heeft fraai aangelegde borders en beschikt over een prachtig gazon. Achter de woning ligt iets lager en fijn beschut het fraaie zwembad. Aan de rechterzijde, op het zuiden georiënteerd, naast de design buitendouches, is een mooi lounge terras gerealiseerd met design buitensauna, gashaard, voorzien van vaste gasaansluiting en zicht op het zwembad en tuin met volledige privacy.. Achter de woning ligt iets lager gelegen, het fraaie zwembad.

Aan de linkerzijde, grenzend aan de woon- en eetkamer, bevindt zich een tweede terras, overdekt met een schitterende glazen industriële overkapping.

Aan de voorzijde van de woning ligt de overdekte entreepartij naar de woning en de omheinde binnentuin met terras.

Verder is er een royale oprit naar een dubbele garage, zijn er 3 parkeerplaatsen gecreëerd en is er een zijingang waar een tweetal bergingen en een fietsenstalling liggen.

De volledige eerste verdieping is voorzien van een fraaie parketvloer (zonder dorpels) met uitzondering van de twee badkamers.

Royale overloop met een inbouwkastenwand welke tevens is voorzien van een waskoker die uitkomt in de wasruimte in het souterrain.

Slaapkamer 1 (5.48*4.27m) met luxe badkamer, kleed- en werkkamer, ingebouwde kastenwand en een ruim balkon aan de zuidgevel. Langs de dakrand van deze gevel is een elektrisch bedienbaar uitvalscherm (10.00*4.50m) aanwezig.

De luxe badkamer (4.70*3.16/2.56m) is voorzien van een design ligbad, een royale inloopdouche met dubbele douche, een zwevend closet en een royaal badmeubel met diverse kasten en dubbele wastafel.

Aansluitend aan de masterbedroom bevindt zich de werkkamer welke eveneens is voorzien van een maatwerk kastenwand en een airco.

Vanuit deze werkkamer heeft men een mooi uitzicht over de tuin en de straat. De ramen zijn te blinderen middels 'stoere' stalen shutters welke elektrisch bedienbaar zijn.

Slaapkamer 2 (4.88*3.61/4.53m) met muurkast en toegang tot het aan de achterzijde gelegen balkon.

Slaapkamer 3 (3.72*3.49m) met muurkast en eveneens toegang tot het aan de achterzijde gelegen balkon.

Tweede badkamer (2.84*1.44/1.00m) met douche en wastafel.

Diversen:

- Bouwjaar 1963.

- Perceeloppervlakte 2714m2

- De woning is geheel voorzien van dubbele beglazing (HR++)

- Cv-installatie: HR combisysteem, eigendom bouwjaar 2006.

- Het pand is volledig gerenoveerd en instapklaar!

- Isolatie: dak, vloeren en ramen

- De woning is voorzien van 28 stuks zonnepanelen.

- Zwembad (2007), te verwarmen met zonne-energie (warmtepomp 2019) en 2e cv-installatie.

- Buitensauna en buitendouches (2015).

- Uitermate mooi gelegen, stijlvol, sfeervol, hoogwaardig materiaalgebruik en optimale privacy zijn van toepassing hier!

- IN COLLEGIALE VERKOOP MET DAMEN MAKELAARDIJ

12
247 m2
2714 m2
1963
1024 m3