Aantal bezoekers online 1673
Bornerbroeksestraat  296,7606BS Almelo

Bornerbroeksestraat 296

7606BS Almelo

133 m2 / 493 m2
Vraagprijs € 360.000,-
Marijke Makelaardij

- We hanteren hier een vanaf vraagprijs van € 360.000,- k.k. -

Interieurdroom met een heerlijke tuin!

Charme, sfeer, comfort én klasse; dit prachtig gerenoveerde en gemoderniseerde herenhuis ademt het allemaal.

Deze woondroom zou zo in de VT-wonen kunnen. De geweldige woonkeuken, de oh zo “warme” woonkamer, een prachtig aangelegde tuin met volop privacy en de comfortabele badkamer met separate toiletruime laten je elke dag weer genieten van je thuis.
Met 3 ruime slaapkamers (en mogelijkheid voor een 4e) is er ook aan ruimte geen gebrek.
Een hoogwaardige afwerking en met oog voor details tot in de puntjes afgewerkt. Je zult verrast zijn van de sfeer die het alles uitstraalt. Er is vanaf 2016 zo ontzettend veel werk verricht. Met recht mag er gesproken worden van een instapklare woning.

Oh ja, parkeren kan uitstekend en veilig voor je huis. Hoe prettig is dit?

En de stadse voorzieningen als OV (bushalte en Station De Riet) en de uitvalswegen zijn binnen no-time te bereiken.

Zie jij jezelf al wonen in dit karakteristiek stukje Almelo? Ter plekke sfeer proeven is waar we je voor uitnodigen. Graag nemen we je mee voor een rondleiding door dit pareltje.

Indeling: Begane grond: Stap de woning binnen in een mooie hal met trapopgang met vernieuwd hangcloset en fonteintje. Bereik vanuit hier de heerlijke woonkamer aan de voorzijde van de woning. Dit ultieme ontspan-spot om de avond voor de sierhaard af te sluiten.
Met een mooie doorloop kom je in een geweldige open woonkeuken. Deze unieke woonsensatie is zo fraai verbouwd en laat je direct genieten van een prachtige keuken met kookeiland. Het “hart van het huis” is van alle gemakken voorzien. Een vaatwasser, combi magnetron, oven, koel-/vriescombinatie, afzuigkap en inductie-kookplaat zorgen ervoor dat het je aan niets te kort komt. De diepe lades zorgen tevens voor voldoende opbergruimte, ideaal! De eettafel is het verlengde van het werkblad wat ervoor zorgt dat je gezellig contact kunt onderhouden met je gezin of gasten, terwijl je aan het koken bent.

Genieten, toch? Met een bijkeuken die plek biedt voor wasmachine-/droger en CV aansluiting maakt het de begane grond compleet.

Verrassing: als je goed kijkt vinden we hier, op een speciaal plekje, ook nog een prachtige kelder, ideaal voor je provisie of wijnvoorraad!
De schuifpui zorgt ervoor dat je het buitengevoel naar binnen haalt en ervaar je een verlenging van je leefruimte. De prachtig aangelegde tuin op het oosten, heeft diverse zonneterrassen en een fijne loungeplek onder de overkapping achterin de tuin, de statige Walnotenboom maakt de tuin compleet. Je vindt hier diverse plekken om een gezelschap te ontvangen, te barbecueën of lekker te zonnebaden.
Achterin is een ruime en gefundeerde en geïsoleerde berging te vinden met overkapping.

Terug in de woning bereik je middels de trap in de hal/entree de 1e etage.

1e verdieping: Op deze verdieping bereik je de 2 ruime slaapkamers middels de overloop. Een hele etage die zo smaakvol is afgewerkt, ook in vloer- en wandafwerking. Een 3e slaapkamer is opgeofferd voor een prettige badkamer met inloopdouche en wastafel. Op de overloop beschik je over een separaat toilet.

Verassing: vanaf de overloop bereiken we ook nog eens dakterras/balkon met een gaaf uitzicht over je tuin.

2e verdieping: De tweede vaste trap naar de 2e etage herbergt hier nog een zee van ruimte. Een heerlijke extra slaapkamer met een riante bergzolder (zelfs geschikt om dit om te toveren tot een extra kamer). Ook hier is alles tot in de puntjes afgewerkt en nageïsoleerd.

Bijzonderheden: Bouwjaar circa 1930, woonoppervlakte circa 133 m², inhoud circa 531 m3, perceeloppervlakte 493 m², heerlijke vrijheid en ligging aan het water, de woning beschikt aan de achterzijde (beneden en boven) over rolluiken, oneindig veel verrichte werkzaamheden waaronder vernieuwing elektra, riolering, buiten- en binnenschilderwerk, kozijnen, uit- en verbouw woning intern, keuken, sanitair inclusief leidingwerk, onderhoud rieten kap, na-isolatie, tuinaanleg in meest brede zin van het woord, etc etc.
*Energielabel: het betreft een voorlopige label G. Een nieuwe label is thans aangevraagd.

Afmetingen: Voor de afmetingen en indeling zie onze gedetailleerde plattegrond.

Nieuwsgierig? Wij nodigen je van harte uit om dit prachtige woonhuis met eigen ogen te bewonderen. Bel/mail of app voor een vrijblijvende afspraak. We geven graag de mogelijkheden door!

De informatie is door ons met zorgvuldigheid samengesteld. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakte zijn indicatief.

Deze presentatie alsook onze uitingen op o.a. FB of Instagram zijn informatief en geheel vrijblijvend. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend.

133 m2
493 m2
1930
531 m3