Aantal bezoekers online 955
Houstondreef  21,3564KL Utrecht

Houstondreef 21

3564KL Utrecht

110 m2 / 133 m2
Vraagprijs € 375.000,-
RE/MAX Gildenhof

Op een heerlijk rustige locatie aan de groene Klopvaart gelegen zeer goed onderhouden tussenwoning met zonnige voor- en achtertuin. De Klopvaart ligt aan de rand van Utrecht, met veel groen voor recreatie, met scholen en diverse winkelcentra in de buurt, met de Vechtse Banen voor diverse soorten sportbeoefening en nabij de Zuilense Ring als uitvalsweg. Goede openbaar-vervoervoorzieningen, gratis parkeren en volop rustige straten, waar kinderen heerlijk buiten kunnen spelen. Kortom een ideale plek om neer te strijken en eventueel een lange reeks van jaren zorgeloos en betaalbaar te wonen.

Verkoper vertelt: We hebben een nieuwbouwwoning gekocht. We wonen al langere tijd in deze woning. We hebben beneden veel gerenoveerd en een nieuwe keuken en vloer laten plaatsen. De buurt is prettig/rustig en we hebben leuke buren. Het is een huis waar we met heel veel plezier hebben gewoond en we wensen de volgende bewoner heel veel woonplezier maar dat gaat vast lukken.

Indeling: entree, hal, toilet, ruime woonkamer met prachtige moderne keuken open keuken met granieten aanrechtblad, 5 pits gasfornuis, koelkast en ovenapparatuur. Toegang naar een diepe en zonnige tuin (de tuin ligt op het zuid-oosten, maar door de vrije ligging is er praktisch de hele dag zon) met een achterom. Aan de voorzijde is een eigen parkeerplaats en een berging. 1e verdieping: drie slaapkamers en een ruime badkamer met ligbad, separate douche, 2e toilet en een vaste wastafel. 2e verdieping: grote zolder, waar een dakkapel gerealiseerd is. U kunt hier nog twee extra kamers maken.

- geheel voorzien van dubbele beglazing
- verwarming door middel van c.v.-combiketel 2017
- diepe tuin van 10 meter op het noordoosten
- mogelijkheid tot uitbouw en realiseren van twee extra slaapkamers op zolder
- parkeren op eigen terrein
- erfpacht eeuwigdurend afgekocht. Eenvoudig om te zetten naar eigendom.
- aanvaarding in overleg

Interesse? Plan dan snel een afspraak in.

110 m2
133 m2
388 m3