Aantal bezoekers online 955
Grote Maagdenstraat  19,4524ER Sluis

Grote Maagdenstraat 19

4524ER Sluis

114 m2 / 134 m2
Vraagprijs € 229.000,-
Ready Vastgoed

Op loopafstand wonen van het centrum van het bruisende Sluis. Dit is een wens die wij in vervulling kunnen laten gaan. In Sluis moet je zijn als je van eten, gezelligheid en shoppen houdt. Met keuze uit een 50-tal restaurants kan je een jaar lang elke week ergens ander culinair genieten en met keuze uit een 100-tal winkels kan je elke week in een andere outfit deze restaurants bezoeken.

De woning ligt in een woonwijk op 100 meter lopen van het centrum en wanneer je de straat uit loopt loop je de Wallen van Sluis op, waarover je binnen een uur lopen volledig rondom Sluis kan lopen. Een schitterende wandelroute over de 14e eeuwse Wallen met adembenemende uitzichten.

Je kan op een regenachtige dag de voordeur op het gemak open draaien met de overkapping boven de entree. Wanneer je binnen stapt loop je de hal binnen, waar ruimte is voor een fraai toilet, meterkast en trap met trapkast. Vanaf de hal heeft u toegang tot de keuken en de woonkamer. De ruime doorzonwoonkamer heeft veel lichtinval dankzij de grote raampartijen aan weerszijden. De vloeren zijn afgewerkt met een lichte, mooi doorlopende laminaatvloer. Voor de eettafel is in de woonkamer ruimte. Hier kan je de beste maaltijd nuttigen die je hebt klaar gemaakt in de afgezonderde keuken. Deze keuken biedt plaats voor een inductie kookplaat, afzuigkap, spoelbak, combi-oven, vaatwasser en koelkast.

De eerste verdieping wordt betreden middels de met tapijt beklede trap. Vanaf de overloop heb je toegang tot de 3 slaapkamers en de badkamer. Wat opvalt is de enorme ruimte die je hebt op de 2 grootste slaapkamers. Hier heb je alle ruimte voor een groot tweepersoonsbed en een ruime kledingkast. Let zeker ook eens op de grote raampartijen in deze kamers! De derde slaapkamer heeft ook nog genoeg ruimte als baby-, kinder- of werkkamer. Tenslotte lopen we de badkamer binnen met een ruime douchecabine, toilet en wastafel met meubel.

Er wordt in deze woning veel ruimte gewonnen door de vaste trap naar de tweede verdieping. De technische ruimte met voldoende opbergruimte is op de overloop gelegen en de vierde slaapkamer wordt via een aparte deur betreden. Het velux dakraam laat ook veel licht binnen op deze verdieping.

Via de keuken wordt de tuin betreden. Deze tuin is op het noordoosten gelegen en beschikt over een externe berging voor de opslag van je fietsen, vriezer en tuinmateriaal. Via de poort kunt u eenvoudig achterom via de brandgang met uw fiets.

-Externe berging voor opslag.
-Achterom via de brandgang.
-Ideale locatie, dicht bij het centrum.
-4 slaapkamers.
-Grote kamers en kunststof raampartijen.
-Nieuwe Remeha CV-ketel uit 2019.

114 m2
134 m2
1974
368 m3