Aantal bezoekers online 693
Wageningsestraat C 2,6673DC Andelst

Wageningsestraat C 2

6673DC Andelst

194 m2 / 505 m2
Vraagprijs € 675.000,-
HETWoonhart

FANTASTISCHE VRIJSTAANDE EN KARAKTERISTIEKE VILLA
Op een heerlijke plek in de Betuwe, in de luwte van de gezellige dorpen Andelst en Herveld, verrees in 2007 deze vrijstaande woning die in alle opzichten perfect mag worden genoemd.
Deze villa met dito uitstraling is van het formaat Mansion, met een woonoppervlakte van ca. 194 m² en een inhoud van ruim 700 m³, en voelt zeer prettig en behaaglijk aan.
Een paradijs vol ruimte heerlijk wonen, dat is wat dit prachtige huis u te bieden heeft. Maar ook: een royaal en licht huis, een vrijstaande garage, een karakteristieke uitstraling met veel details, volledige isolatie
en een perceel van 505 m², met een vrij uitzicht aan de voorzijde.
De woning is perfect geïsoleerd en voorzien van waardevolle extra voorzieningen, zoals vloerverwarming, klassieke paneeldeuren, gashaarden in verschillende ruimtes, En Suite ruimtes en een elektrische toegangspoort.
Dit uiterst comfortabele en perfect onderhouden woonhuis overtreft de hoogste verwachtingen en is volledig turn-key.

Quote van de makelaar: "De stijl waarin deze woning is gebouwd is zeer uniek. Er zijn overal natuurlijke materialen en kleuren toegepast zodat er een enorme rust wordt gecreëerd.
Het is een echt gezinshuis, waarin iedereen de ruimte heeft".

ULTIEME VRIJHEID
De oprijlaan, het robuuste woonhuis, de speelse raampartijen, de parkachtige tuin en de authentieke stijlelementen dragen allemaal bij aan die aangename sensatie die je kan overvallen wanneer je iets of iemand ziet waardoor je hart sneller gaat kloppen. De atmosfeer, de harmonie en de uitstraling scoren hoog bij deze woning. Hier wil je zijn, en vooral: blijven. Dat kan gelukkig want er is plek genoeg met een ruime woonkamer en suite, meerdere slaapkamers, kantoor/studeerruimte en vrijstaande garage. De ultieme ambiance voor fantastisch woongenot in een strakke, landelijke stijl.

INSIDE
Er is bij deze woning gekozen voor duidelijke ruimtes die logisch in elkaar overlopen, waardoor de benedenverdieping heel open en gezellig is geworden. Alles heeft een functie en een bepaalde knusheid.
Via de lange oprijlaan bereikt u de villa waarbij er voldoende ruimte is voor tenminste 3 auto's. Eenmaal binnen komt u in een royale en statige ontvangsthal. Hier worden we direct verrast door een luxe en kwalitatieve uitstraling. Door de hoogtes en de lengte van de hal
kunnen we dit zeker bestempelen als een statig ontvangst. De hal is voorzien van de meterkast met moderne meters, garderobe, diepe trapkast en ruim toilet met fonteintje en urinoir. Wat ook direct opvalt is dat alles drempelloos is gerealiseerd.
Bij binnenkomst duik je het liefst de heerlijke "woonkeuken" in, het hart van de woning. Maar ook de overige ruimtes zorgen voor heerlijke woonmomenten. De sfeervolle living met kwalitatieve natuursteen tegelvloer met vloerverwarming en ingebouwde gashaard bijvoorbeeld.
Deze ruimte is aan de voorzijde gelegen en heerlijk af te sluiten van de andere ruimtes. Openslaande deuren verzorgen de toegang naar de tuin.

Zowel vanuit de hal als vanuit de living is er toegang tot de riante woonkeuken met inbouwapparatuur. De woonkeuken is een heerlijke plek om te zitten geheel omringd met raampartijen, een gaskachel en uitzicht op de tuin. Dit is voor de huidige bewoner vooral in de ochtend "the place to be".
Het gedeelte bij de woonkeuken is afgewerkt met dezelfde kwalitatieve vloer. Aan de achterzijde vinden we ook openslaande deuren om buiten direct naar binnen te halen.

Het charmante van dit huis is dat u zich hier ook met zijn tweetjes, een gezin of een paar vrienden uitstekend op uw gemak voelt. Er zijn veel ruimtes, uiteraard tot in de puntjes afgewerkt met sierlijke details, zoals sierlijsten, prachtige vloeren, En Suite deuren en een mooie architectuur.
Alles het beste van het beste! Elegante paneeldeuren verbinden sommige ruimten en zorgen voor een prettige flow en desgewenst voor knusse beslotenheid. Dat er in de woning over alle details serieus is nagedacht is in een oogopslag zichtbaar en bij een tweede blik vallen nog meer dingen op.
Alles is met groot vakmanschap afgewerkt, wat zorgt voor prachtig aansluitende en uitgelijnde wanden en vloeren, hoge plinten, combinatie van stuc- en spuitwerk en een fantastische samenhang. Dat zijn de details waaruit aandacht en kwaliteit blijkt.

WOONKEUKEN
De woonkeuken is een prachtige ruimte in het huis waar menig uurtje wordt doorgebracht. Het vele lichtinval versterkt dit gevoel en sluit naadloos aan op de keuken. De sfeervolle keuken is in landelijke en strakke stijl met granieten werkblad aan twee zijden opgesteld. De keuken is in een lichte kleur vervaardigd met voldoende kast- en bergruimte. De afwerking met spots, strakke wanden en plafonds en raampartijen in iedere gevel weergeven ook hier het oog voor detail en kwaliteit. De kwalitatieve apparatuur maakt de keuken helemaal af; het Boretti 6 pits gasfornuis met ingebouwde oven, afzuigschouw, koelkast, vaatwasser (Siemens) en geïntegreerde spoelbak. De Quooker en de waterkering verhogen het comfort. Via de woonkeuken is er ook toegang tot een achterom waar we tevens de bijkeuken vinden. Deze ruimte is zeker geen ondergeschoven kindje en ook netjes afgewerkt. Voorzien van de cv installatie en mechanische ventilatie opstelling en wasmachine aansluiting.

KANTOOR/STUDEERRUIMTE
Een extraatje op de begane grond is de ruime kantoor/werkruimte die aan de voorzijde van de woning is gelegen. Momenteel volledig ingericht als kantoor maar denkt u eens aan de mogelijkheden die deze ruimte nog meer kan bieden. Zoals een slaapkamer op de begane grond. Er is een ruime inbouwkast aanwezig die op zijn beurt weer gedeeltelijk mogelijkheden biedt om ook een douche gelegenheid / badkamer te realiseren. Maar een goede werklocatie aan huis is op dit moment ook zeker geen overbodige luxe. Een fantastische plek met meer dan voldoende lichtinval en ruimte voor een groot bureau en verschillende kastruimte. Een leuk detail is de aanwezige gashaard.

UPSTAIRS
Op de slaapverdieping is het gevoel van ruimte en luxe niet anders: riante afmetingen, een strakke afwerking en iedere slaapkamer voorzien van voldoende raampartijen. Erboven strekt zich een kapverdieping met voldoende bergruimte.
De master suite ligt aan de voorzijde, is ingericht met een riante inloopkast en vervolgens breed uitgemeten. De riante slaapkamer biedt een feeëriek uitzicht over de landerijen aan de voorzijde en heeft door de schuine afloop van de kap een knusse uitstraling.
Het is niet alleen de knusheid, de speelse verschillen in hoogtes, het voldoende lichtinval door middel van dakkapellen, maar het is toch vooral de moderne uitstraling die hier wordt geboden. De gehele verdieping is afgewerkt met een zwarte vloerbedekking, radiatoren en rolluiken.
De andere 2 slaapkamers liggen aan de achterzijde en zijn ook voorzien van voldoende raampartijen. Naast een dakkapel beschikken deze ook over een extra dakvenster. De verdieping is door deze dakkapellen zeer sfeervol opgesteld. Een van deze slaapkamers beschikt ook
over een diepe inloopkast. Evenals de benedenverdieping is deze woonlaag ook zeer nauwkeurig en hoogwaardig afgewerkt. Ideaal voor een groot gezin.

BADKAMER
Net als in de rest van de woning is ook aan de badkamer veel aandacht besteedt. De indeling van deze ontspanningsruimte is optimaal en zeer praktisch benut waardoor een moderne en luxe maar bovenal rustgevende ruimte is ontstaan. Afgewerkt met een antraciet vloertegel,
witte wandtegel, inbouwspots en ingebouwde thermostaatkranen. Verder ingericht met een ligbad, ruime inloopdouche met stenen zitje en drain, wasmeubel, toilet en designradiator. Een leuk detail is de situering van het bad in de dakkapel en de verhoging aan de zijkant van
het bad waardoor het bad ingebouwd is. Een heerlijke wellness binnen je eigen domein.

GARAGE & TUIN
De garage is in dezelfde stijl opgebouwd als het huis. Een ruime opslagplaats voor o.a. tuingereedschap, fietsen of de auto. Uiteraard ideaal voor de hobbyisten onder ons. De garage is in de hoek gelegen waardoor de tuin optimaal benut kan worden. Deze is geheel rondom
de woning gelegen en biedt vele plekken voor een heerlijk terras zowel in de zon als in de schaduw. Bij de openslaande deuren zijn al terrassen gerealiseerd door middel van 60 x 60 betontegels en het overige afgewerkt met bestrating, grind en gazon. Door de hoge erfafscheiding zit je
hier heerlijk vrij en de leilindes zorgen voor een optimale privacy.

ANDELST
Wat maakt Andelst nu eigenlijk zo aantrekkelijk? Dat begint al bij de ligging. De snelwegen A15 en A50 zorgen ervoor dat je binnen twintig minuten in steden als Arnhem,
Nijmegen en Tiel bent. Andelst hoort bij de gemeente Overbetuwe, tussen de rivieren Rijn en Waal. Ook Herveld ligt in de buurt. De inwoners van Andelst genieten in
eigen dorp vooral van de rust. Voor diverse voorzieningen kunnen ze terecht in het naastgelegen Herveld. Van winkels en horecagelegenheden tot een huisartsenpost,
kapperszaken en snackbar; je vindt hier alles wat je nodig hebt. De gemeente Overbetuwe staat ook bekend vanwege de rijke fruitteelt. Met verschillende voorzieningen, verenigingen,
snelwegen, openbaar vervoer en scholen op korte afstand nabij is dit uw droomhuis!

LANDELIJKE CHARME
Deze woning is een juweel van een huis op een onovertroffen locatie. Als u "groots" maar huiselijk wilt resideren in midden des lands, dan kunt u niet om dit landhuis heen. Dat maakt dit huis op deze plek zo magisch, zo volstrekt eenmalig. Wie de inrijpoort is gepasseerd kan niet anders dan stil en verrast zijn door het aanzicht van dit prachtige landhuis. Wie het geluk heeft hier op te groeien, beleeft een jeugd uit duizenden. Bent u al jaren op zoek naar uw droomhuis? Dan heeft u het nu gevonden.

BIJZONDERHEDEN
- Moderne villa
- Woonoppervlakte ca. 194 m²
- Bouwjaar 2007
- Vloerverwarming begane grond
- Natuursteen afwerkingen
- Zinken dakgoten
- Verschillende internet aansluitingen
- Gashaarden
- HR++ beglazing
- Volledige isolatie
- Instap klaar
- Moderne keuken
- Moderne badkamer
- Goed onderhouden
- Nabij uitvalswegen A15 en A50
- Nabij winkelvoorzieningen
- Nabij de Waal en recreatiegebied Watergoed gelegen

Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan

194 m2
505 m2
2007
741 m3