Aantal bezoekers online 955
Amsterdamsestraatweg  569,3553EH Utrecht

Amsterdamsestraatweg 569

3553EH Utrecht

100 m2 /
Vraagprijs € 300.000,-
Van den Hoorn Makelaardij

Museaal wonen. Ben jij op zoek naar een royaal driekamer appartement met een fijne tuin? Dan ben je van harte welkom aan de Amsterdamsestraatweg 569 in de populaire wijk “Zuilen”. Of je dit appartement zo wilt betrekken of eerst wilt moderniseren naar je eigen smaak, het blijft een pracht kans in een van de leukste wijken van Utrecht. Maak snel een afspraak, wij vertellen je graag alle mogelijkheden.

"Zuilen" is een gezellige en geliefde buurt in Noordwest Utrecht. De wijk heeft een kenmerkende dorpse sfeer door de kronkelende wegen en het vele groen. Je vindt op loopafstand van het de woning allerlei voorzieningen. De Albert Heijn, Kruidvat, Hema, warme bakker “Steentjes” en de met goud bekroonde slager “Van Es” zijn in de buurt, net als het prachtige Julianapark. Dit park is niet het bekendste park van Utrecht, maar wel het aller leukste! Er wordt in de lente en zomer bijzonder veel georganiseerd. Binnen 10 minuten ben je op de fiets in het centrum en de diverse uitvalswegen zijn snel bereikbaar. Wil je meer weten over deze prettige woonomgeving? vraag het aan de makelaar die in Zuilen woont en werkt.

Begane verdieping:
Entree; de oude toonzaal van het museum die er klaar voor is om tot een knusse woonkamer met openslaande deuren naar buiten omgebouwd te worden. Hal met toegang tot badkamer met toilet en douche; keuken voorzien van eenvoudig blok en opstelplaats voor de cv-ketel. In de uitbouw zitten twee slaapkamers maar die kunnen natuurlijk ook dienst doen als werkkamer of misschien wilt u de volledige indeling wel wijzigen….laat uw fantasie de vrije loop…

Kijk voor de afmetingen op de plattegronden. Ondanks de uiterste zorg die zowel makelaar als opdrachtgever aan de tekst en plattegronden besteden kunnen hier geen rechten aan ontleend worden en zijn deze voor informatieve doeleinden. U bent van harte welkom om de woning te komen bezichtigen.

Steekwoorden:

•Circa 100 m² woonoppervlak;
•Netjes onderhouden;
•Grotendeels voorzien van enkel glas;
•Verwarming door middel cv-ketel;
•Actieve en ingeschreven VvE;
•Bijdrage circa € 87,38 per maand (opstalverzekering en onderhoud);
•in de koopovereenkomst worden extra clausules opgenomen, “ouderdom”, "tijdelijk eigenbewoningbeding” en “niet zelf bewoond”;
•Voor het realiseren van een woning dient een WABO aanvraag ingediend te worden, voorzien van een rapport akoestisch onderzoek wegverkeerslawaai, spoor- en industrielawaai.
•Voor het realiseren van een woning dient een WABO aanvraag ingediend te worden, Gemeente Utrecht heeft al aangegeven geen bezwaar te zien;
•Project notaris Koch en Compaijen;
•Oplevering in overleg, kan snel.

100 m2
1931
413 m3