Aantal bezoekers online 970
Blauwgras  12,3902AB Veenendaal

Blauwgras 12

3902AB Veenendaal

90 m2 /
Vraagprijs € 279.000,-
Zonnenberg Makelaardij

Heerlijk gelijkvloers wonen? Dit instapklare appartement is gelegen op de begane grond van een prachtig complex, middenin Veenendaal. De woning beschikt over twee volwaardige slaapkamers, een ruime woonkamer met een grote schuifpui, een mooie lichte serre, halfopen keuken en een luxe badkamer met een inloopdouche. Met diverse inbouwkasten, een wasruimte en een ruime berging is er aan opbergruimte geen gebrek! Bovendien parkeert u uw auto altijd comfortabel op uw eigen parkeerplek, achter het complex.

Omgeving
De woning is gelegen in een leuke wijk nabij alle gewenste voorzieningen en faciliteiten. Het centrum van Veenendaal ligt is dichtbij en biedt een rijk aanbod van winkels, supermarkten, horecagelegenheden, huisartsenpraktijken en apotheken. Met de fiets bereikt u binnen enkele minuten station Veenendaal Centrum of Veenendaal-De Klomp en de A12 is op enkele minuten rijafstand. Via de A12 zijn steden als Arnhem (27 km) en Utrecht (35 km) binnen handbereik.
Indeling van de woning

Op de begane grond bevindt zich de gemeenschappelijke entree/hal met brievenbussen bellentableau en intercom. De woning is gelegen aan een galerij, grenzend aan de gemeenschappelijke binnenplaats. U komt binnen in een ruime hal die toegang biedt tot alle vertrekken in de woning. In de hal vindt u de meterkast en een volledig betegelde toiletruimte met een zwevend toilet. De hal is voorzien van een laminaatvloer die doorloopt naar de royale woonkamer met de halfopen keuken.

Woonkamer
In de woonkamer is er aan leefruimte geen gebrek! U heeft hier voldoende ruimte om een uitgebreide zithoek in te richten en een grote eettafel te plaatsen. De woonkamer beschikt over flinke raampartijen en een knusse serre met vloerbedekking. De serre kan in de zomer helemaal open worden gezet door middel van een schuifpui.

Keuken
De halfopen keuken heeft een ruime bar. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur waaronder een 4 pits gasfornuis, oven, koelkast en vriezer. De keuken is uitgevoerd met lichte fronten en een donker werkblad. Via de keuken heeft u toegang tot de wasruimte. In deze ruimte bevindt zich de wasmachine- en drogeraansluiting en cv-ketel.

Slaapkamers en badkamer
De ruime hoofdslaapkamer ligt aan de voorzijde van de woning. Deze slaapkamer heeft een grote inbouwkast met schuifdeuren en een wastafel. De tweede slaapkamer is ook voorzien van een inbouwkast met schuifdeuren. Beide slaapkamers zijn afgewerkt met licht laminaat en beschikken over grote raampartijen die voor voldoende lichtinval zorgen.

De volledig betegelde badkamer is in dezelfde stijl afgewerkt als de separate toiletruimte. De vloeren zijn voorzien van donkere tegels en de wanden zijn afgewerkt met lichte tegels. U vindt in de badkamer een dubbele wastafelmeubel, spiegelkast, designradiator en inloopdouche met glazen wand. Bovendien is de inloopdouche comfortabel uitgerust met een regendouchekop en handdouche.

Het complex grenst aan een gemeenschappelijk parkeerterrein. Op dit terrein beschikt u over een eigen parkeerplek waar u altijd uw auto kunt parkeren.
De serre geeft toegang tot een mooie aangelegde, gemeenschappelijke tuin op het noordwesten.

Algemene gegevens
- Type woning: appartement
- Aantal kamers: 3
- Aantal slaapkamers: 2
- Bouwjaar: 1998
- Parkeerruimte: op eigen terrein (aantal: 1)

Technische gegevens
- Warmwatervoorziening: Nefit cv-ketel (2018)
- Verwarmvoorziening: Nefit cv-ketel (2018)
- Mechanische ventilatie: aanwezig
- Isolatie: volledig
- Dubbel glas: volledig
- Centrale antenne: glasvezel
- Kozijnen: hout

WILT U EVEN BINNEN KIJKEN?

U bent van harte welkom! De beste indruk van deze woning krijgt u natuurlijk tijdens een bezichtiging. Wij proberen onze bezichtigingen altijd in samenspraak met verkoper en koper te plannen en nemen ruim de tijd, zodat u op uw gemak de woning kan bekijken en ervaren.
N.B. Aan de samenstelling van deze gegevens is maximale zorg besteed. Aan onvolkomenheden in de vermelde gegevens en tekeningen kunnen geen rechten en aanspraken worden ontleend.

90 m2
1998
303 m3