Aantal bezoekers online 480
Hogeweg a 1,4361SH Westkapelle

Hogeweg a 1

4361SH Westkapelle

600 m2 / 9445 m2
Vraagprijs € 1.500.000,-
Houmes Makelaars

Hotel op toplocatie!
Wij mogen u te koop aanbieden een hotel op één van de mooiste locaties van Walcheren direct onderaan de zeedijk gelegen en midden in een natuurgebied. Net buiten de kern Westkapelle en op 4 kilometer van Domburg. Dit object heeft vele gebruiksmogelijkheden. Hotel met wonen, wonen met B&B, wonen met appartementen verhuur, wonen, wonen met beroep aan huis. Of een prachtige ontwikkellocatie. Wij weten niet wat u zoekt. Maar als u een object zoekt met vele mogelijkheden en u bent benieuwd of het iets voor u is. Neem dan direct met ons contact op. Wij bekijken samen het pand en bespreken met u de mogelijkheden.
Het pand zelf is royaal met op de begane grond, hal, woonkamer, keuken, bijkeuken, slaapkamer, badkamer en toilet en 5 hotelkamers.
Op de eerste etage, overloop, 2 hotelkamers en appartement.
Het grote bijgebouw is schuur met daarin nog 2 appartementen.
Rondom het geheel veel eigen grond. Het totaal staat op 9445 m2 eigen grond.
Interesse? Bel snel voor een afspraak.

Gegevens:
Bouwjaar: 1973
Inhoud hoofgebouw:± 2200 m3
Inhoud bijgebouw:± 1100 m3
Perceel:9445 m2
Bestemming:Horeca met functie aanduiding Hotel

10
9
600 m2
9445 m2
1973
2200 m3