Aantal bezoekers online 970
Lange Dreef  38,3902AJ Veenendaal

Lange Dreef 38

3902AJ Veenendaal

172 m2 / 379 m2
Vraagprijs € 395.000,-
Burgland Makelaars Veenendaal B.V.

Fraai op een hoek in de groene en ruim opgezette woonwijk Dragonder Noord ligt deze uitgebouwde 2-1-kapwoning met vrijstaande garage en carport. Toegegeven, deze tweekapper dient gemoderniseerd te worden maar heeft de toekomstige bewoner anderzijds heel veel te bieden. Hierover vertellen wij u graag meer.

De woning is aan twee zijden uitgebouwd. Zo is er aan de zijkant een aanbouw gerealiseerd die in het verleden is gebruikt als praktijkruimte. Vanzelfsprekend is deze ruimte hier nog steeds voor te gebruiken en daarom ook uitermate geschikt voor bijvoorbeeld een kapsalon, een beauy-salon of iets dergelijks. Ook is deze ruimte geschikt om te worden gebruikt als een kantoor aan huis of voor mensen die veel vanuit huis werkzaam zijn. Verder is de woning ook aan de achterzijde uitgebouwd. Deze ruimte is in het verleden gebruikt als speelkamer voor de kinderen. Naast dit gebruik alsook de hiervoor genoemde gebruiksmogelijkheden kan deze ruimte bijvoorbeeld ook worden gebruikt als wasruimte, bijkeuken of iets dergelijks.

Ook de locatie is beslist uw aandacht waard. Er is namelijk slechts 1 aangrenzende achtertuin waardoor er buiten veel privacy is. Verder is het riante perceel van circa 379 m2, wat een voor- achter- en zijtuin omvat, bebouwd met een garage met een carport. Doordat de achterzijde van de achtertuin op het westen is geori├źnteerd is er de gehele dag sprake van zon in de achtertuin. Een wijkwinkelcentrum met onder andere een moderne supermarkt is op loopafstand gelegen. Het centrum van Veenendaal met zo goed als alle voorzieningen is snel en eenvoudig te bereiken evenals scholen, een bushalte en de op- en afritten naar de A12.

De woning zelf kent op de begane grond een Z-vormige woonkamer. Uitermate praktisch want hierdoor is er een fijn zitgedeelte aan de voorzijde en een goede mogelijkheid voor een eethoek aan de achterzijde ontstaan. De half-open keuken heeft een eenvoudige en gedateerde keukenopstelling. Op de 1e verdieping zijn er in totaal 4 goede slaapkamers en een neutrale badkamer. Op de 2e etage is een zolderkamer gelegen die eventueel is op te splitsen in twee kamers, al dan niet in combinatie met (een) dakkapel(len).

... indeling

Begane grond: De woning wordt betreden in de hal waar we de trapopgang, de meterkast en het toilet vinden. Ook is via deze gang de praktijk-/kantoorruimte te bereiken. Weer terug in de hal komen we vervolgens aan in de riante living. We schreven het al: aan de voorzijde met een ruime zithoek met een open haard partij en een leuk zicht op het straatbeeld en met aan de achterzijde een gedeelte geschikt voor een eethoek. Hiernaast ligt de half-open keuken die een gedateerde en eenvoudige keukenopstelling heeft en voorzien is van een keramische kookplaat, een afzuigkap, een oven en een losse vaatwasser. De tussenhal heeft een kastenwand en geeft toegang tot buiten en tot de speelkamer.

1e Verdieping: Vanaf de centrale overloop zijn alle vertrekken te bereiken, te weten: 2 slaapkamers aan de voorzijde en 2 slaapkamers aan de achterzijde. 1 Slaapkamer aan de achterzijde heeft een deur naar een klein balkon. De badkamer, die ook vanaf de overloop is te bereiken, is neutraal betegeld en heeft een ligbad met douchescherm, een dubbele wastafel, een hangend toilet en een design radiator.

2e Verdieping: Op de voorzolder bevindt zich de wasmachineaansluiting. De zolderkamer heeft 4 dakramen waarvan 2 aan de voorzijde en 2 aan de achterzijde. Verder is er veel bergruimte achter de knieschotten en in de vaste kastenwand. Ook is op de zolder de CV-ketel opgesteld.

Tuin/Garage: Er is een voor- achter- en zijtuin die onder andere is bebouwd met een garage met carport. Deze garage heeft, naast een kanteldeur, ook een loopdeur naar de tuin. Tegen de praktijkruimte is een overkapping geplaatst waaronder onder andere de kliko's perfect kunnen worden geplaatst. Verder grenst de achtertuin slechts aan 1 zijde aan een andere achtertuin waardoor er veel privacy is, is er een zij-ingang en ligt de achtertuin op het westen waardoor er de gehele dag van de zon kan worden genoten.

Overig:

* Oplevering in overleg;

* Beide aanbouwen zijn voorzien van vloer-, muur- en dakisolatie. In de woning is uitsluitend het dak geïsoleerd.

8
172 m2
379 m2
1975
620 m3