Aantal bezoekers online 780
Galkemaheerd  53,9736BG Groningen

Galkemaheerd 53

9736BG Groningen

136 m2 / 335 m2
Vraagprijs € 265.000,-
De Huizenbemiddelaar c.s. Groningen

Deze royale tussenwoning heeft alles, een heerlijke tuingerichte woonkamer met open keuken, 4 slaapkamers, balkon, inpandige garage, vrijstaande stenen berging en een prachtige voor- en achtertuin met parkeerplaats op eigen terrein!
In de groene wijk aan de rand van de stad Groningen staat deze goed onderhouden tussenwoning aan een autoluw hofje. Zeer geschikt voor starters, jonge gezinnen of natuurlijk als u toe bent aan een volgende stap en ruimer wilt wonen. De woning grenst aan het wijkpark de Groene Long, de Groene Long is een wijkpark in het hart van Beijum met fiets-en voetpaden, een kikkerpoel, water, licht en voorzien van ecologische en duurzame plantengroei.

ENTREE
Via de voordeur met overkapping treedt u de woning binnen. Hier bevindt zich een garderobe, het toilet, meterkast en toegang tot de woonkamer met open keuken. Een prachtig ruime woonkamer met openslaande deuren naar de achtertuin en voldoende lichttoegang door de tuingerichte raampartijen. De open Bax keuken is van hoogwaardige kwaliteit en is voorzien van de volgende inbouwapparatuur: 6-pits gasfornuis met twee ovens, koelkast, vriezer, magnetron en vaatwasmachine. Naast de keuken treft u de trap-/provisiekast. In de keuken en woonkamer treft u op de vloer een prachtige geoliede combinatieplank met eiken toplaag.

EERSTE VERDIEPING
Met de vaste trap naar de eerste verdieping. De ruime overloop geeft toegang tot 3 ruime slaapkamers, waarvan 1 slaapkamer tuingericht is en de andere 2 slaapkamers aan de voorzijde uitkijken over het hofje, hiervan is 1 slaapkamer voorzien van een dakraam en knieschotten. Vanaf de overloop kunt u tevens de badkamer en het balkon betreden. De badkamer is voorzien van een ligbad, douche, tweede toilet en wastafel. Middels de openslaande deuren kunt u naar het balkon, welke zich bevindt op het zuiden en prachtig uitzicht heeft over de sfeervolle achtertuin.

TWEEDE VERDIEPING
Middels de vaste trap komt u uit op de overloop met wasmachine aansluiting en cv-installatie. De overloop geeft toegang tot de heerlijk lichte 4e slaapkamer.

INPANDIGE GARAGE
De inpandige garage is aan de voorzijde van de woning gelegen en heeft voldoende ruimte voor het parkeren van een auto.

TUIN & BERGING
De sfeervolle en groene achtertuin met buitenkraan en stenen fietsenberging met elektra is keurig aangelegd en kent diverse plekken waar u heerlijk kunt genieten in het zonnetje, de tuin is op het zuiden gelegen. Middels de achterom kunt u de tuin verlaten, hier treft u een mandelige gang. De voortuin is op het noorden gelegen, welke eveneens netjes is aangelegd en ruimte biedt voor het parkeren van 1 auto.

OMGEVING
De woning is gelegen aan een autoluw hofje, openbare parkeerplekken zijn hier voldoende aanwezig. Op loopafstand van het winkels, scholen, openbaar vervoer en voldoende speelplekken voor kinderen. De ringweg is goed bereikbaar. In de omgeving voldoende mogelijkheden om van de natuur te genieten!
- Grotendeels voorzien van dubbelglas en gedeeltelijk voorzien van HR++
- Grotendeels voorzien van houten kozijnen en gedeeltelijk voorzien van kunststof kozijnen
- Muurisolatie
- Schilderwerk kozijnen buitenzijde (2019/2020)
- Binnenzijde kozijnen en muren grotendeels geschilderd (2020)
- Groepenkast met 6 groepen (2015)
- 12 Zonnepanelen (2018)
- Tweede verdieping kunststof kozijnen geplaatst met dubbel glas (2019)
- Cv-installatie Intergas bj. 2011 (eigendom)
- Bestrating voortuin nieuwe tegels (2018)
- Bestrating achtertuin tegels er opnieuw in gelegd (2018)

Kortom: een prachtige woning waar u zo in kunt! Neem snel contact op om een afspraak in te plannen.

Vanwege het Coronavirus kunnen bezichtigingen onder strikte voorzorgsmaatregelen uiteraard plaatsvinden op afspraak. Zo worden er o.a. geen handen geschud, houden we afstand van elkaar en maken wij zelf de deuren open en dicht. Vertoont u symptomen zoals neusverkoudheid, loopneus, niezen, keelpijn, hoest of heeft u verhoging of koorts? Neem dan contact op voor het maken van een nieuwe afspraak.

De aanmelding is met zorg samengesteld; de informatie die wordt verstrekt is echter indicatief en er kunnen geen rechten aan ontleend worden.

136 m2
335 m2
1981
496 m3