Aantal bezoekers online 24
Karnemelksloot  44,2806BG Gouda

Karnemelksloot 44

2806BG Gouda

145 m2 / 82 m2
Vraagprijs € 439.000,-
Apollo Makelaardij Regio Leiden

Op zoek naar een prachtige ruime gezinswoning op een fijne locatie in Gouda? Kom dan snel een kijkje nemen bij deze schitterende “turn key” woning voordat het te laat is! Deze monumentale 7-kamerwoning heeft een fantastische ligging direct aan de Karnemelksloot en bevindt zich op loopafstand van het historische centrum van Gouda. De Karnemelksloot heeft een directe vaarverbinding met de Reeuwijkse Plassen. De woning beschikt over 5 slaapkamers en mooie authentieke details zoals glas-in-lood ramen en fraaie en-suite deuren. Aan de achterzijde van de woning bevinden zich een heerlijke achtertuin en een fijn dakterras gelegen op het zuiden. Door de centrale ligging zijn scholen, kinderopvang en winkels, maar ook het NS Station en diverse uitvalswegen snel te bereiken.

Entree woning. Tochtportaal met meterkast (10 gr. + 3x ALS). Via een deur bereikt u de ontvangsthal met trap naar 1e verdieping, granito vloer, verdiepte trapkast en separaat modern hangend toilet met fontein. U heeft de mogelijkheid om via twee verschillende ingangen de woonkamer te bereiken. Deze heerlijk lichte woonkamer met twee originele schouwen is middels werkende en-suite deuren onderverdeeld in twee ruimtes. Verder beschikt de woonkamer over een fraaie visgraat PVC-vloer voorzien van vloerverwarming en tot 1.20 meter wandverwarming. Aan de achterzijde geven openslaande deuren toegang tot de achtertuin die gesitueerd is op het zuiden. Deze achtertuin beschikt over een achterom. Aan de achterzijde van de woning vindt u de moderne keuken v.v. een 5-pit gaskookplaat, afzuigkap, koelkast, vriezer, vaatwasser en combi oven/magnetron. Achter de keuken bevindt zich een bijkeuken/berging welke ook de achteringang is van de woning.

1e verdieping:
Overloop. Op deze verdieping vindt u 3 slaapkamers, separaat origineel toilet met wastafel en een moderne badkamer. Eén slaapkamer bevindt zich aan de voorzijde van de woning. Deze beschikt over 2 vaste kasten, mooie glas-in-lood ramen en heeft een prachtig uitzicht over de Karnemelksloot. De andere ruime slaapkamer is gelegen aan de achterzijde van de woning en beschikt over een vaste kast. Via de openslaande deuren is er toegang tot het zonnige dakterras. Naast deze slaapkamer bevindt zich nog een kleine slaapkamer welke nu in gebruik is als walk-in closet. Verder nog een moderne badkamer v.v. een inloopdouche, wastafelmeubel, handdoekradiator en een granito vloer. Via de badkamer heeft u ook toegang tot het dakterras.

2e verdieping:
Zolderverdieping met 2 ruime slaapkamers, een ruime 2e badkamer en een separate technische ruimte. Eén slaapkamer aan de voorzijde van de woning en één aan de achterzijde van de woning v.v. een lichtkoepel voor extra daglicht. Daartussen een technische (was-) ruimte met opstelplaats wasmachine en droger, combiketel Intergas HR bouwjaar 2015 en mechanische ventilatie. Verder heeft u de mogelijkheid om 9 zonnepanelen aan te brengen op het platte dak. Via de slaapkamer aan de achterzijde heeft u toegang tot de ruime moderne badkamer v.v. vloerverwarming, douchecabine, duo ligbad, wastafelmeubel en hangend toilet.

Voor een duidelijk overzicht van de indeling en afmetingen verwijzen wij u graag naar de bijgevoegde plattegronden.

- Geheel v.v. dubbele beglazing
- Goed geïsoleerd
- Gemeentelijk monument
- Authentieke details
- Schilderwerk buitenzijde wordt eind september gedaan
- Bouwjaar: 1927
- Energielabel C
- Oplevering in overleg

Meetrapport NEN2580
Bruto Vloeroppervlak woning 170,50 m2
G.O. Wonen 144,90 m2
G.O. Overige inpandige ruimte 5,50 m2
G.O. Gebouwgebonden buitenruimte 13,20 m2
G.O. Externe bergruimte 0 m2
Bruto Inhoud woning 545,75 m3

DISCLAIMER
Alle informatie heeft nadrukkelijk een indicatief karakter en wordt onder voorbehoud verstrekt; er kunnen geen rechten aan worden ontleend. Verrekening wegens over- of ondermaat wordt uitgesloten, oplevering in overleg, aanbieding vrijblijvend. De verkoopclausule en toelichtingsclausule NEN2580 zijn van toepassing, beide op te vragen via ons kantoor.

145 m2
82 m2
1927
545 m3