Aantal bezoekers online 39
Reitzstraat zw 15,2021TM Haarlem

Reitzstraat zw 15

2021TM Haarlem

66 m2 /
Vraagprijs € 268.000,-
Noort Makelaars

IN VERBAND MET DE OVERWELDIGENDE BELANGSTELLING ZIJN ER MOMENTEEL GEEN EXTRA BEZICHTIGINGEN MEER MOGELIJK. U KUNT ZICH OP DE WACHTLIJST PLAATSEN DOOR ONS EEN E-MAIL TE ZENDEN. DE REEDS GEPLANDE BEZICHTIGINGEN GAAN UITERAARD GEWOON DOOR!

!!! VOLG ONS OP FACEBOOK EN U ZIET ONS AANBOD ALS EERSTE !!!

Sfeervol en instapklaar 3-kamer appartement
Wat een leuke en sfeervolle benedenwoning! Een stijlvolle, kant-en-klare 3-kamer benedenwoning gelegen in het altijd gezellige Haarlem, met een fijne achtertuin en op steenworp afstand van het centrum van Haarlem en het treinstation. Het betreft een instapklaar, modern appartement dat in 2015 in zijn geheel gerenoveerd is. Je hoeft er dus helemaal niets meer aan te doen, behalve je eigen spullen neerzetten. Hier kom je thuis na een lange dag werken en waar de hobbykok zich heerlijk kan uitleven in de moderne woonkeuken.

De ligging is ideaal. Het station en het gezellige oude centrum van Haarlem met haar vele restaurantjes en terrassen liggen om de hoek en de winkelstraat De Cronjé met een ruim aanbod en diversiteit van winkels ligt om de andere hoek. Parkeren doet u middels een vergunning die gelijk beschikbaar is. Het treinstation is tevens binnen een paar fietsminuten te bereiken.

Ideale woning voor starters, vrijgezellen of stellen. Je komt toch ook kijken? Bij Noort Makelaars kan dit ook op zaterdag middels uw eigen persoonlijke afspraak.

Binnenkomst is in de leuke woonkeuken. De keuken bestaat uit een kookeiland met gezellige bar functie en een keukenwand met alle nodige apparatuur. Verder is de keuken afgewerkt met lichte hoogglans fronten, strakke grepen en een betonnen werkblad en dit geeft het geheel een moderne, tijdloze uitstraling. In de keuken krijg je tevens toegang tot een halletje die toegang tot geeft tot het toilet. Vanuit de keuken loop je door naar de woonkamer en hier vind je voldoende plaats voor het creëren van een comfortabele zithoek. Het hele huis is zeer fraai afgewerkt met een prachtige laminaatvloer, strak gestuukte wanden en een strak gestuukt plafond, waardoor er een sfeervolle fijn thuis is ontstaan. In zowel de keuken als de woonkamer zijn in het plafond inbouwspots verwerkt, die zorgen voor een mooie manier van verlichten. Grenzend aan de woonkamer bevindt zich de eerste slaapkamer met lichtkoepel en openslaande deuren naar de tuin. Het zal je waarschijnlijk niet verbazen, maar ook deze ruimte is weer tip top afgewerkt. 's Morgens even rustig wakker worden in de tuin onder het genot van het een kop koffie, terwijl de slaapkamer zich vult met een frisse buitenbries. De badkamer is eveneens keurig en modern en is met een dubbel wastafelmeubel met opbergruimte en een inloopdouche helemaal compleet te noemen. Vanuit de badkamer krijg je tevens toegang tot de tweede slaapkamer. In deze slaapkamer tref je tevens een bergkast met de cv-opstelling en de aansluiting voor de wasapparatuur. Deze tweede slaapkamer is eventueel als kantoor te gebruiken, inloopkast of als kinderkamer zoals het nu wordt gebruikt.

Goed om te weten:
- Energielabel B
- Woonoppervlak van 67 m2 (meetrapport aanwezig)
- Twee slaapkamers
- Geheel voorzien van dubbel glas
- Geheel gerenoveerd in 2015
- Parkeren met vergunning (geen wachtlijst)
- Om de hoek bij de Cronjéstraat
- De kweektuin op enkele minuten loopafstand
- Plat dak uitbouw vernieuwd (2020)
- Slimme thermostaat (Tado)
- VvE wordt geactiveerd

66 m2
1910
254 m3