Aantal bezoekers online 520
Ringdijk Noord A en B 5,4506HB Cadzand

Ringdijk Noord A en B 5

4506HB Cadzand

182 m2 / 619 m2
Vraagprijs € 1.450.000,-
Tak Makelaardij & Taxaties

Luxe vrijstaande villa met rieten kap en gastenverblijf gesitueerd op korte afstand van het Noordzeestrand en omgeven door polder. Vanaf het zuidelijk gelegen terras of onder de ruime terrasoverkapping heeft u een prachtig en blijvend polderzicht. De villa bevindt zich op een zeer goede locatie. Het heerlijke strand, de sfeervolle jachthaven en het gemoedelijke centrum van Cadzand-Bad bevinden zich op korte afstand. Het altijd gezellige Sluis, het mondaine Knokke en het middeleeuwse Brugge op korte rijafstand. Beide objecten worden momenteel voor recreatieve verhuur aangeboden en genereren uitstekende verhuurresultaten.

Middels de entree komen we in de entreehal, hier vinden we de trapopgang en de meterkast. Vervolgens betreden we de woonkeuken met aangrenzend de woonkamer. De luxe woonkeuken met het keukenblok in rechte opstelling is uitgerust met alle nodige apparatuur om uw verblijf zo aangenaam mogelijk te maken. In de woonkamer vinden we een sfeervolle gashaard en middels openslaande deuren is het overdekte terras bereikbaar. De entreehal gaat over in een gang die toegang geeft tot 4 slaapkamers met allen een eigen badkamer en suite waarvan twee met een eigen entree en één met witgoedaansluitingen. Tevens zijn er nog twee separate toiletten aanwezig en zijn twee badkamers voorzien van een toilet.

Wanneer we de trapopgang in de entreehal nemen komen we op de eerste verdieping. Op deze verdieping vinden we een overloop, twee slaapkamers met een badkamer en suite en een doorloopslaapkamer.

Achter de villa, te midden van een eigen tuin met veel privacy, bevindt zich een gastenverblijf dat van alle gemakken is voorzien. In het gastenverblijf vinden we een woonkamer met open keuken, slaapkamer, badkamer en slaapzolder. De woonkamer is voorzien van een gezellige houthaard en de badkamer is uitgerust met een inloopdouche, wastafel en toilet.

Gastenverblijf (Ringdijk Noord 5A)
Gebruiksoppervlakte wonen 22.9 m2
Overig inpandige ruimte 53,5 m2
Bruto inhoud 127,3 m3

Uitstekende verhuurresultaten;
Omgevingsvergunning recreatieve verhuur aanwezig;
Volledig geïsoleerd en voorzien van dubbele beglazing (HR++);
Verwarming en warm water middels 2 HR-combiketels;
Volledig omheinde tuin;
Parkeergelegenheid op eigen terrein;
Ruime terrasoverkapping;

Vraagprijs € 1.450.000,- kosten koper / inclusief inrichting

8
182 m2
619 m2
1996
759 m3