Aantal bezoekers online 24
Hanso Idzerdapad  69,2553TJ 's-gravenhage

Hanso Idzerdapad 69

2553TJ 's-gravenhage

201 m2 / 373 m2
Vraagprijs € 860.000,-
Wooncompany B.V.

PRACHTIGE HALFVRIJSTAANDE VILLA OP HET MOOISTE PLEKJE IN VILLAPARK OCKENRODE, VRIJE LIGGING AAN DE RAND VAN HET BOS/LANDGOED OCKENBURGH.

Deze luxe villa beschikt onder meer over een zeer riante leefruimte met tuinkamer op de begane grond, een vijftal royale slaapkamers, twee badkamers alsmede een onder architectuur aangelegde tuin met hobby kas/schuur.

Zonder meer indrukwekkend is de vrije ligging met een kavel oppervlakte van 377 m2 aan de rand van landgoed Ockenburgh en het Hyacintenbos, deel uitmakende van het beschermd Natuurmonument Solleveld, alwaar schitterend uitzicht op groen en water.

De wijk Ockenrode is gelegen in de groene omgeving van o.m. landgoed Ockenburgh en park Madestein.
Zee, strand en duinen; sport- en recreatievoorzieningen, winkelcentra en de International School; alle faciliteiten bevinden zich op een 5-tal fietsminuten. Goede verbinding naar diverse uitvalswegen waarmee u andere steden zoals Rotterdam (A4/A13), Utrecht (A12) en Amsterdam (A4/N44) goed kunt bereiken. Ook bent u binnen een handomdraai in het Haagse centrum waar u een ruim scala aan mogelijkheden vindt op het gebied van cultuur, musea, vermaak en diverse restaurants en uitgaansgelegenheden.

INDELING

Via de entree komt u in de ontvangsthal met onder meer meterkast, modern toilet en garderobe. De riante living heeft door de grote afmetingen (circa 85m2) meerdere zitgelegenheden. Aan de voorzijde de grote open keuken met uitzicht op het bos. Helemaal aan de andere zijde de heerlijke tuinkamer met uitzicht op het groen. Hier is het in alle seizoenen goed vertoeven, mede door grote gashaard. Openslaande deuren geven toegang naar de onder architectuur aangelegde tuin. In de tuin zijn verschillende zitjes gecreƫerd zodat u altijd het perfecte plekje kunt vinden.

1e verdieping:
Overloop, zeer ruime ouderslaapkamer aan voorzijde, twee goede kamers aan achterzijde; tussengelegen badkamer met bad, separate douche en dubbele vaste wastafel met meubel. Het toilet is apart gelegen.

2e verdieping:

Op de twee etage vinden wij nog twee ruime slaapkamers, beide voorzien van dakkapel en dakraam voor extra ruimte en licht. Ook is hier een tweede badkamer gelegen met douche, wastafelmeubel en de aansluitingen voor de wasmachine. Ook is hier de toegang tot de bergvliering.

Een perfect familie huis dat direct betrokken kan worden.

- Zeer rustig gelegen aan doodlopende straat
- Gelegen aan bosrand
- 200m2 woonoppervlakte
- Vijf slaapkamers en twee badkamers
- Garage en oprit met ruimte voor twee auto's
- Onder architectuur aangelegde tuin
- Energie label B
- begane grond voorzien van parket vloer
- uitgebreide elektrische installatie
- prachtige daglichttoetreding door aanbrengen van diverse gevel en dakramen
- erfpacht en verplichting tot canon betaling eeuwigdurend afgekocht
- oplevering in overleg, kan snel

201 m2
373 m2
1998
584 m3