Aantal bezoekers online 251
Maastrichtkwartier  70,1324DD Almere

Maastrichtkwartier 70

1324DD Almere

88 m2 /
Vraagprijs € 138.000,-
Optimaal Makelaars

**** Deze woning wordt aangeboden onder DUOKOOP voorwaarden. Hierbij koopt u alleen het huis, de grond wordt gefinancierd door de DNGB. Hiervoor betaalt u maandelijks € 230 welke geheel aftrekbaar is voor de inkomstenbelasting. U heeft om in aanmerking te komen voor deze woning een inkomen nodig van minimaal € 42.600.

**** Zonder DUOKOOP is de bieden vanaf prijs € 230.000
Optimaal Makelaars heeft het genoegen je namens verkopers aan te mogen bieden dit fijne 3 kamer appartement met ruime tuin en prachtig uitzicht op het Weerwater. Het appartement is sfeervol afgewerkt en gelegen op de begane grond, in een goed verzorgd complex. De VVE is zeer actief en financieel gezond. Het is bijna onnodig te vermelden, dat het complex zich in een prima staat van onderhoud bevindt.

Met haar groene oevers, strandjes en sportieve mogelijkheden is het Weerwater nu al een plek waar Almeerders graag recreëren. Op deze unieke plek in Almere ontmoeten stad en landschap elkaar midden in het centrum. Almeerders en bezoekers komen hier om te sporten, te ontspannen en elkaar te ontmoeten.

Het appartement bevindt zich op zeer korte afstand van het winkelcentrum van Almere-Stad, in de zeer geliefde en kindvriendelijke Stedenwijk. Je bent op de fiets binnen een paar minuten in het centrum en op het NS station Almere centraal. Voorzieningen zoals openbaar vervoer, scholen of supermarkt bevinden zich op loopstand.
Kortom een zeer goed onderhouden appartement gelegen in een uniek stukje Almere.

Vanaf de voortuin kom je in de entree/hal met meterkast en bergkast. Aan de zijkant van de voortuin bevindt zich de toegangsdeur naar de ruime berging welke tevens vanuit de keuken is te bereiken.

Vanuit de hal kom je in de lichte woonkamer met de openslaande deur naar de achtertuin en de half open keuken. De keuken is voorzien van één vast keukenblok in een moderne uitstraling met spoelbak, fornuis en afzuigkap.

In het appartement bevinden zich 2 ruime keurig afgewerkte slaapkamers, welke voorzien zijn van een laminaatvloer.

Het toilet, de badkamer, grote opbergkast en 1 van de slaapkamers zijn te bereiken via een tussen hal.

De geheel betegelde badkamer is voorzien van een douche met een glazen scherm, een wastafel, desinradiator, mechanische ventilatie en wasmachine-, droger-aansluiting.

De voortuin welke noordwest gericht is biedt uitzicht op het park me daarin de kinderspeelplaats. De achtertuin is ruim te noemen en geef via de poort toegang tot het pad naar het Weerwater.

•Sleutelklaar
•Op loop/fietsafstand van het centrum Almere Stad
•Ruime achtertuin gelegd op het zuidwesten
•Ruime voortuin met uitzicht op het water
•Grote inpandige berging

88 m2
1983
323 m3