Aantal bezoekers online 612
Theeheuvellaan  80,3903DD Veenendaal

Theeheuvellaan 80

3903DD Veenendaal

138 m2 / 165 m2
Vraagprijs € 369.000,-
Zonnenberg Makelaardij

Deze woning zal verkocht worden middels een biedingsproces. Bij bezichtigingen ontvangt u een biedingsformulier en de sluiting voor bieding is op vrijdag 18 september 2020 om 12.00 uur.

De woning is te bezichtigen op zaterdag 12 september 2020 van 10.30 uur tot 12.30 uur.

Op zoek naar de ideale gezinswoning in Veenendaal? Dan bent u bij deze heerlijk ruime hoekwoning op een groenovergoten locatie in Petenbos aan het juiste adres! Naast maar liefst vijf slaapkamers en een riante living met halfopen keuken, heeft u de beschikking over een fraaie voortuin die naast het huis doorloopt in een grote zonnige achtertuin op het zuidoosten. Op de eerste en tweede verdieping heeft u een zee aan bergruimte tot uw beschikking en als klap op de vuurpijl vindt u uw eigen garage in de achtertuin. Wanneer komen jullie een kijkje nemen?

Info
U woont in een groene en kindvriendelijke buurt en heeft alle voorzieningen binnen handbereik. Om de hoek van de straat vindt u twee basisscholen en verschillende speelveldjes. Het bruisende centrum van Veenendaal bevindt zich op loopafstand en met de fiets staat u binnen zeven minuten op treinstation Veenendaal Centraal. Met de auto rijdt u binnen enkele ogenblikken op de nabijgelegen uitvalswegen en binnen tien minuten de A12 of A30 op.

Woonkamer
U stapt uw royale living binnen via een hal met trapopgang en een toiletruimte. De ruime woonkamer met halfopen keuken is voorzien van een mooie houtkleurige PVC-vloer met vloerverwarming die doorloopt in de hal. De living is ook heerlijk licht door een grote raampartij aan de tuinzijde en de ramen in de dubbele deuren naar de achtertuin daar naast. Een sfeervolle speksteenkachel (ter overname) neemt een centrale plek in de ruimte in en zorgt voor de nodige gezelligheid.

Keuken
Uw heerlijke halfopen keuken is uitgerust met een koelkast, vaatwasser, combimagnetron en een vijfpits gasfornuis met afzuigkap. De fraaie keukenkastjes, een houten keukenblad en witte wandtegels geven de keuken een klassieke uitstraling. De afzuigkap van het gasfornuis bevindt zich daarnaast in een sfeervolle witte schouw. Tussen de keuken en de woonkamer vindt u een diepe trapkast met een zee aan bergruimte.

Slaapkamers + badkamer
U heeft vijf slaapkamers tot uw beschikking: drie op de eerste en twee op de tweede verdieping. De slaapkamers en overloop zijn op beide verdiepingen voorzien van een mooie parketvloer in een lichte tint. Op de overloop op de eerste verdieping bevindt zich een ruime inbouwkast tussen de deuren naar de ruimste slaapkamers, zodat u er makkelijk bij kunt. Op de tweede etage heeft u eveneens bergruimte in overvloed, onder andere achter houten schotten in de muur in de slaapkamer aan de tuinzijde. Op diezelfde slaapkamer vindt u de cv-ketel en een wasmachineaansluiting, ook heeft u hier mooi groen uitzicht via een dakkapel met driedelige raampartij.

Uw moderne badkamer is volledig betegeld en wordt door spotjes verlicht. De badkamer is uitgerust met mechanische ventilatie, een zwevend toilet, leuke rode designradiator, twee designwastafels in meubel, een verlichte spiegelkast en een ruime inloopdouche met glazen wanden en twee handdouches.

U en uw gasten worden verwelkomd door een uitnodigende voortuin die langs de hoekwoning doorloopt in de achtertuin. Voor het huis, maar ook aan de andere zijde van de voordeur, bevinden zich enkele groenborders met prachtige bomen. Een smal tegelpad voert u langs de voordeur en via een overkapping aan de zijkant van het huis naar uw zonnige achtertuin op het zuidoosten. Deze tuin is – op één leuke boom na – volledig betegeld en dus onderhoudsvrij. Uw garage bevindt zich achter in de tuin en beschikt over zowel een garagedeur als een normale deur. De achtertuin is volledig voorzien van schuttingen, met een dubbele schuttingdeur naast de garage en een schuttingdeur naar de overkapping aan de zijkant van het hoekhuis.

Algemene gegevens
- Type woning: eengezinswoning, hoekwoning
- Aantal kamers: 6
- Aantal slaapkamers: 5
- Bouwjaar: 1994
- Parkeerruimte: openbaar parkeren

Technische gegevens
- Warmwatervoorziening: Nefit HR Smartline (bouwjaar 2006)
- Verwarmvoorziening: Nefit HR Smartline (bouwjaar 2006)
- Vloerverwarming: gedeeltelijk
- Mechanische ventilatie: aanwezig
- Isolatie: volledig
- Dubbel glas: volledig
- Centrale antenne: glasvezel
- Kozijnen: hout

WILT U EVEN BINNEN KIJKEN?

U bent van harte welkom! De beste indruk van deze woning krijgt u natuurlijk tijdens een bezichtiging. Wij proberen onze bezichtigingen altijd in samenspraak met verkoper en koper te plannen en nemen ruim de tijd, zodat u op uw gemak de woning kan bekijken en ervaren.
N.B. Aan de samenstelling van deze gegevens is maximale zorg besteed. Aan onvolkomenheden in de vermelde gegevens en tekeningen kunnen geen rechten en aanspraken worden ontleend.

138 m2
165 m2
1994
471 m3