Aantal bezoekers online 322
Wierum  26,9831SL Aduard

Wierum 26

9831SL Aduard

145 m2 / 378 m2
Vraagprijs € 310.000,-
DB Makelaardij

Aan de rand van het dorp gelegen fraaie vrijstaande en levensloopbestendige woning met uitbouw en garage. Deze in 1996 gebouwde ruime woning is aan de achterzijde uitgebouwd en voorzien van een slaap- en badkamer op de begane grond. De fijne en diepe tuin grenst aan het Van Starkenborghkanaal en heeft daarmee een prachtig vrij uitzicht over het vaarwater en de weide omgeving. Het geheel is in een nette maar gedateerde staat.

De woning is gelegen in een rustige en kindvriendelijke omgeving met een kleine speeltuin voor de deur. Voorzieningen zoals basisonderwijs, voetbalvereniging en horecagelegenheid zijn op loopafstand. Daarnaast zijn uitvalswegen goed bereikbaar, zo ben je bijvoorbeeld al met circa 15 minuten in het centrum van Groningen.

Begane grond: via de entree/hal met toilet, meterkast en trapopgang loop je de ruime Z-vormige en tuingerichte woon-/eetkamer in met half open keuken en toegang naar de tuin. Vanuit de woonkamer is er via een kleine tussenhal de uitbouw bereikbaar met slaapkamer (12,1m2) en badkamer voorzien van douche en wastafel. De aangebouwde garage is via de hal binnendoor bereikbaar, daarnaast is er een toegangsdeur aan de zijkant van de woning.

1e verdieping: de overloop geeft toegang naar tot drie slaapkamers van ca. 17,8m2, 12,8m2 en 10,2m2 groot. De badkamer is voorzien van douche, ligbad, tweede toilet en wastafel.

2e verdieping/zolder: via een vaste trap is de tweede verdieping bereikbaar waar tevens de cv-installatie is te vinden. De verdieping is aan weerszijde voorzien van ramen waardoor er gemakkelijk een extra slaapkamer is te creëren.

Tuin: de verzorgde en op het noorden gesitueerde tuin met prachtig vrij uitzicht over het (vaar)water van het Van Starkenborghkanaal is vanuit de woonkamer toegankelijk en biedt veel ruimte om heerlijk van het water en de zon te genieten. Vanwege de aangrenzende vrije grond van het talud aan het kanaal, voelt de tuin in werkelijkheid nóg groter en ruimer aan!

- Ruime uitgebouwde vrijstaande woning aan rand van het dorp;
- Levensloopbestendige en drempelloze woning;
- Slaap- en badkamer op begane grond;
- Geschikt voor senioren of minder validen;
- Twee badkamers;
- Zolderverdieping met vaste trap en mogelijkheden voor extra kamer;
- Garage met elektrische deur;
- Mooie diepe tuin aan vaarwater met vrij uitzicht;
- Rustige en kindvriendelijke omgeving.

145 m2
378 m2
1996
598 m3