Aantal bezoekers online 428
Steenbakkersweg Duin  33,7843RM Erm

Steenbakkersweg Duin 33

7843RM Erm

40 m2 / 150 m2
Vraagprijs € 35.000,-
Karin Zwanenburg Makelaardij

Steenbakkersweg 3 Duin 3 Erm

Geniet het hele jaar door van het Ermerstrand in deze 4-persoons recreatiechalet met een deels overdekte veranda

Bent u op zoek naar een mooie recreatiechalet, geschikt voor eigen gebruik of als interessant verhuurobject, kom dan eens kijken op park Duin van het Ermerstrand in Erm. De chalet staat op een prachtige locatie met een grote recreatieplas met een glijbaan, een binnen- en buitenspeeltuin, een waterskibaan en een uitgebreide horecagelegenheid in Zuidoost-Drenthe. In de zomervakantie is er een animatieteam aanwezig voor de kids. Daarnaast worden er leuke activiteiten en (muziek)evenementen georganiseerd voor het hele gezin.

De chalet is in 2018 extern geschilderd zodat u er de komende jaren weer van kunt genieten. In de woonkamer staat een gaskachel wat de ruimte prima kan verwarmen. Voor de warmwatervoorziening is een gesloten geiser geplaatst. Met een basismaat van circa 40 m2, een veranda van ruim 36 m2 er en een vrijstaande houten schuur van circa 4 m2 voor de tuinspullen en/of fietsen kunt u hier prima terecht met vier personen.

De indeling van de chalet is als volgt

Via een mooie half overdekte veranda stapt u de chalet binnen. Er zijn twee slaapkamers, een grotere kamer met een tweepersoonsbed en een kleinere kamer met een stapelbed. In beide kamers is kastruimte aanwezig. De badkamer is netjes en voorzien van een wastafel en een douchehoek.

De open keuken in hoekopstelling is netjes en voorzien van een inbouw kookplaat met een afzuigkap, een koelkast en een combimagnetron. Vanuit de woonkamer loopt u via de openslaande deuren zo het terras op. In de zomermaanden is het aangenaam koel in de chalet vanwege de ligging en de aanwezige bomen. Vanuit de chalet bent u op korte loopafstand op het strand.

-De chalet is volledig eigendom, de grond is eigendom van het park
-In 2018 is de chalet extern geschilderd en zijn er nieuwe vlonders op het terras geplaatst
-Voor de huurgrond betaalt u jaarlijks € 2.050 staanplaatskosten (tarief 2020) aan het park
-Het verbruik voor gas, water en elektra ligt aan eigen verbruik en wordt per kwartaal in rekening gebracht via het park

Meer informatie over het park kunt u vinden op www.ermerstrand.nl. Bel of mail voor een afspraak!

Proclaimer
Zwanenburg Makelaardij is verantwoordelijk voor de inhoud van deze informatie en doet er alles aan deze actueel en juist te houden. U kunt ervan uit gaan dat de teksten, kenmerken en maatvoeringen met de grootste zorgvuldigheid zijn opgesteld en berekend. Komt u desondanks toch iets tegen dat niet correct of verouderd is, dan stellen wij uw reactie bijzonder op prijs.

40 m2
150 m2
112 m3