Aantal bezoekers online 549
Zuring  107,7891DT Klazienaveen

Zuring 107

7891DT Klazienaveen

122 m2 / 165 m2
Vraagprijs € 167.500,-
Vodoz Makelaardij vof

Op zoek naar veel leefruimte en wil je je woning nog naar eigen smaak kunnen aanpassen? Dan is deze scherp geprijsde woning aan de Zuring 107 in Klazienaveen je kans!

Een mooie kans voor starters en gezinnen! Deze verrassend ruime woning is voor veel doelgroepen geschikt. Starter, gezin met kinderen of toch iets kleiner wonen? Het kan hier! De woning is volledig geïsoleerd en gelegen op een prachtige locatie in gewilde woonwijk ‘het Kruidenveld’. De vaste trap naar zolder zorgt voor veel extra ruimte. Deze ruimte kan o.a. ingericht worden als mancave, werkruimte, extra slaapkamer of speelkamer. Enig onderhoud is wel vereist: denk hierbij vooral aan de keuken en een tweetal kozijnen. Wil jij je handen uit de mouwen steken en deze woning gelijk helemaal naar je smaak maken? Kom dan eens kijken naar de mogelijkheden!

Hal/entree met toegang tot vaste kast, toilet en woonkamer. De woonkamer heeft veel lichtinval en beschikt over een tuindeur naar het overkapte terras.

De open-keuken is voorzien van een eenvoudige inbouwkeuken met apparatuur en een ruime trap-/provisiekast.

Overloop met toegang tot 3 slaapkamers en een badkamer. De badkamer is voorzien van een ligbad-/douche en wastafelmeubel.

Middels vaste trap bereikbare 2e verdieping. Deze ruimte is heerlijk ruim en voor meerdere doeleinden geschikt. Op de 2e verdieping is een witgoedaansluiting aanwezig.

De kavel is ruim opgezet en 165 m2 groot. Aan de voorzijde zijn een schuur en carport gerealiseerd. De achtertuin, die gelegen is op het Zuiden, beschikt over een houten tuinschuur en veel privacy.

-Bouwjaar 1988.
-Houten kozijnen met dubbel glas.
-Volledig geïsoleerd!
-De woning wordt verwarmd middels een Vaillant HR Combi cv-ketel met bouwjaar 2007.
-Fantastische locatie met groenstrook voor de deur.
-Parkeren op eigen terrein!

Is deze woning iets voor u? Neem dan nu contact op met Vodoz Makelaardij voor het maken van een afspraak voor een bezichtiging.

Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Er wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de vbo-voorwaarden.

122 m2
165 m2
1988
331 m3