Aantal bezoekers online 1043
Stommeerweg C 31,1431ES Aalsmeer

Stommeerweg C 31

1431ES Aalsmeer

85 m2 /
Vraagprijs € 299.500,-
Koophuis Makelaardij Nieuw Vennep

Stop met zoeken en kom binnen!!
Dit unieke en sfeervolle appartement zoekt een nieuwe eigenaar!

Aan deze bomenrijke weg, nabij de Westeinderplassen staat dit unieke, sfeervolle en goed onderhouden appartement welke gelegen is op de begane grond en souterrain van dit kleinschalig appartementencomplex (3 appartementen) met buitenruimte waar zowel aan de achterzijde en de ruime zij tuin op het zuidoosten de hele dag een fijne plek in de zon te vinden is. Uw auto kunt u eenvoudig nabij het complex vrij parkeren, uw fiets en niet-alle-daagse spullen kunt u kwijt in de eigen berging.

Het appartement is gelegen in het voormalige karakteristieke restaurant “Floralia” en heeft met de renovering in 2011 naar de huidige drie appartementen zijn uitstraling van de bouw uit 1910, royale raampartijen, hoge plafonds en kenmerkende sfeer behouden en u ervaart door de vernieuwing alle wooncomfort van de huidige tijd!

Vanwege de cultuurhistorische waarde en schoonheid is het gehele complex aangewezen als beschermd gemeentelijk dorpsgezicht Plassenlint.

De ligging is op loopafstand van het centrum van Aalsmeer met diverse winkels en gezellige horecagelegenheden. Diverse sportfaciliteiten en verenigingen vindt u in de buurt. De nabij gelegen Westeinderplassen en jachthaven zijn bij uitstek geschikt voor recreëren aan of op het water! Daarnaast zijn de belangrijke uitvalswegen om u naar de rest van Nederland te brengen in de nabije omgeving. Plaatsen zoals Amstelveen, Amsterdam, Hoofddorp en Schiphol zijn zeer makkelijk te bereiken. Openbaar vervoer op korte afstand.

Kortom: het is fijn thuiskomen in dit heerlijke sfeervolle en zonnige appartement!!!

Nieuwsgierig geworden? Maak snel een afspraak voor een vrijblijvende bezichtiging!
Dit kan rechtstreeks via nummer 06 – 14 68 11 33

Het appartement (maisonnette) is als volgt ingedeeld:

Souterrain: entree, hal met toegang tot alle vertrekken in het souterrain, ruim bemeten slaapkamer, zeer royale moderne badkamer voorzien van ligbad, douche, wastafelmeubel en toilet. Een aangename ruimte om prima de dag fris te beginnen. Aparte ruimte onder de trap met wasmachine en droogopstelling. CV combi HR ketel welke zojuist vernieuwd is (Intergas 2020).

Begane grond: waar we binnen komen via de hal in de ruime woonkamer met een zeer prettige lichtinval door royale raampartijen en hoog plafond. Open ruime keuken met voldoende werkruimte om hier heerlijk te kokkerellen en voorzien van diverse inbouwapparatuur o.a. 4-pits gasfornuis, oven, afzuigkap. vaatwasser en koelkast. Verrassend veel lichtinval door de royale raampartijen en vanuit hier prachtig uitzicht op het vele groen in de omgeving. Separaat ruim toilet met fonteintje.

Buitenruimte: De tuin is gesitueerd aan de achterzijde, grenzend aan een kwelsloot. De zij tuin is gericht op het zuidoosten (32m²). Waar je hier ook gaat zitten, het is genieten tussen het groen voor een ontspannen uurtje in de zon! Hier bevindt zich ook de houten berging.

•Bouwjaar 1910
•Beschermd dorpsgezicht
•Gelegen nabij Westeinderplassen
•CV combi HR ketel (Intergas 2020)
•Stuc- & schilderwerk buitenzijde 2018
•Hardhouten kozijnen voorzien van dubbel glas
•Servicekosten bedragen thans € 68,- p/maand
•Actieve kleinschalige Vereniging van Eigenaren
•Gebouw volledig vernieuwd In 2011 in 3 appartementen
•Servicekosten inclusief o.a. brand-/opstal en glasverzekering
•Openbaar vervoer en centrum bereikbaar op zeer korte afstand
•Gaat dit gezellige appartement op goede locatie straks jullie nieuwe plek worden?

85 m2
1910
300 m3